קונים לבית הספר בלי לפשוט רגל

ספרי לימוד, תיק, קלמר וזו רק ההתחלה של רשימת הציוד שמציבה בפני ההורים את השאלה הלא פשוטה: איך קונים לבית הספר בלי לפשוט רגל?

יולי ואוגוסט מעמיסים על ההורים המותשים הוצאות רבות, שהרי לא קל לצלוח את החופש הגדול בלי שלל בילויים ואטרקציות – אבל גם החזרה לבית הספר כרוכה בהוצאה משמעותית: ספרי לימוד, חוברות, מחברות, תלבושת אחידה, תיק, קלמר וזו רק ההתחלה של רשימת הציוד שמציבה בפני ההורים את השאלה הלא פשוטה: איך קונים לבית הספר בלי לפשוט רגל?

קונים לבית הספר בלי לפשוט רגל

מציאת שביל הזהב בין הרצון של הילד למצב חשבון הבנק
רובנו רוצים ל?ר?צות את הילדים שלנו, שרוצים תיק ממותג וקלמר ממותג ומחברות של סדרת הנוער הפופולרית וטושים של כוכבי הילדים האהובים, לפחות כרגע, וליתר דיוק בעיקר רוצים להיות כמו כולם, ואם לכולם יש קלמר עם דמות של דיסני אז גם הם צריכים, גם אם הקלמר עולה פי שלושה מ"סתם" קלמר שאפשר לאחסן בו בנוחות את כל הציוד.
מצד שני, כשנכנעים ללחץ, משלמים על הקנייה לבית הספר הרבה יותר. מה עושים? מגבשים עם הילד הסכם, שמצד אחד ימנע ממנו עוגמת נפש כשהוא בבית הספר ומצד שני ימנע מכם עוגמת נפש כשאתם מסתכלים על חשבון הבנק. למשל: תיק ממותג ושאר הפריטים לא (בתיק ממילא כדאי להשקיע כי יש לו חשיבות גם מבחינה בריאותית). בדרך זו גם תספקו את הרצון של הילד, גם תחסכו כסף וגם תלמדו את הילד שיעור באחריות כלכלית, תחום לא פחות חשוב מתנ"ך או מדעים.

תיק איכותי – כי לפעמים דווקא מוצר יקר חוסך לנו כסף
קניית תיק איכותי לבית ספר תשמור על הגב של האוצר היקר שלכם, ובסופו של דבר גם תחסוך לכם כסף. איך? תיק זול יחזיק מעמד שנה ולכל היותר שנתיים, תיק איכותי יחזיק מעמד זמן רב הרבה יותר וגם אם לא יתאים לילד שגדל יוכל לשמש את האחים הקטנים.

חפשו כל הזמן מבצעים
דרך טובה נוספת לקנות לבית הספר בלי לפשוט רגל היא לחפש מבצעים – וכדאי כבר בתחילת יולי להיות עם יד על הדופק, ולהיות ערניים לכל מבצע שמוצע באינטרנט, במקומונים ובקניונים (שבהם ממילא אתם מסתובבים במשך הקיץ...). בדרך זו תוכלו לקנות ציוד איכותי במחירים אטרקטיביים ולחסוך לא מעט כסף.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


צ'אצ'קעס מוסיקה חברתית
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

צ'אצ'קעס מוסיקה חברתית

הכירו כלי נגינה ייחודי שיחבר אתכם ויגבש אתכם להרמוניה אחת מושלמת. מתאים למשפחות ועוד

החל מ: ₪1000

5 המלצות

לאלילנד מסיבת צחקוקים
כל הארץ

לאלילנד מסיבת צחקוקים

מסיבת צחוקים מטריפה עם תחפושות מצחיקות, משחקים ותחרויות והכל באווירה הומוריסטית ומדליקה.

ביידריסטה סטיילינג
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

ביידריסטה סטיילינג

ביידריסטה עושה לכן סדר בראש וגם בארון הבגדים. כל הסודות שמאחורי הקלעים ללוק המנצח שלך.

9 המלצות

גלית הליצנית
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

גלית הליצנית

במחיר מצחיק הפעלה עוד יותר מצחיקה ומדליקה: ריקודים, משחקים, משימות, פרסים, בלונים ועוד.

החל מ: ₪400

5 המלצות