מלך המסיבה

הנה בא הליצן, מלך המסיבה

מארגנים יום הולדת? בטח הדבר הראשון שחשבתם עליו הוא ליצן, אז צדקתם! אבל לא כל ליצן...

בשביל הילדים שלנו ניתן את כל העולם. מהרגע שהם נולדים אנחנו דואגים להעניק להם את החינוך הטוב ביותר, קונים עבורם את הצעצועים האיכותיים ביותר ומלבישים אותם בבגדים יפים ונעימים. ישנו יום בשנה בו האהבה הגדולה שלנו אל הילדים שלנו מתרכזת במיוחד והרי שמדובר ביום ההולדת. השורה התחתונה עבורנו, ההורים, היא שיהיה לילד שלנו יום שמח, ויש היאמרו גם את היום השמח בשנה. על מנת ליצור להם אווירה שמחה ומורל גבוה אנחנו עורכים עבורם מסיבת יום הולדת שמחה וצבעונית עם מיטב החברים, המשפחה הקרובה והמשפחה המורחבת, כיבוד טעים, עוגה נפלאה וגם אטרקציה שעתידה להיות שיא יום ההולדת. כולנו יודעים שבימינו השוק מציע מגוון אטרקציות בלתי נגמר, החל מאירועים המיועדים במיוחד לבנים כמו יום הולדת כדורגל, מכוניות מרוץ וגיבורי על דרך הפעלות המיועדות לבנות בלבד כגון: יום הולדת דוגמניות או נסיכות ועד להפקת אירועים בהתאמה אישית לחוגג או החוגגת. מבחר אפשרויות כל כך מגוון יכול לגרום גם למיומנים שבינינו להתבלבל בקלות, לכן חשוב לא לשכוח את מטרת העל שלנו שהיא להעניק לילדנו יום שמח ולכך ישנה תשובה אחת ויחידה: בחירת ליצן.
 

בידור ללא פשרות

ילדים אוהבים לצחוק ואנחנו כהורים אוהבים לשמוע אותם צוחקים והרי שאין אושר גדול מזה. יום ההולדת, היום בו הם נולדו הוא יום שבו הפכנו לאנשים מאושרים ואפילו שינינו את הסטטוס שלנו להורים. הילד הקטן שלנו הכניס אל חיינו אור גדול ולמרות שבכל השנה אנחנו מזינים אותו באור, הרי שביום ההולדת אנחנו מנסים להעניק לו אור גדול יותר ולשמח אותו ללא גבולות. ילדים רבים רוצים אטרקציה ליום ההולדת על מנת לבדר את חבריהם ביום הולדתם, וילדים רבים מעדיפים בלא אחר מאשר לבחור ליצן. כשמדובר באטרקציה כמו ליצנים, הרי שמדובר במותג על זמני והעובדה הניצחת היא שגם אנחנו חגגנו את ימי ההולדת שלנו בתור ילדים עם ליצן.

עם ליצן כזה אף אחד אינו עצוב... עם תזמורת צועדת הסתכלו הנה בא מלך המסיבה.

חביב הילדים

לבחור ליצן זו לא משימה קלה, ליצנים הם מותג כה גדול עד אשר ילדים אפילו מתחפשים לליצנים בפורים וילדים רבים משיבים שהם רוצים להיות ליצנים כשיהיו גדולים. מה יש בדמות הזו שכל כך מושכת את הילדים? התשובה נעוצה בכך שמדובר בדמות שמחה ומבדרת שהפכה קונצזנוס וכולם אוהבים אותה. ילדים, אשר אוהבים תשומת לב נעימה, רוצים גם הם להיות בנעליהם של הליצנים וכך לזכות בתשומת הלב הזו ובפידבק החיובי. בניגוד לאטרקציות אחרות, בהם המפעילים הם בגדר מפעילים בלבד, כמו למשל ביום הולדת כדורגל או יום הולדת תיאטרון, הרי שהליצנים הם בצד של הילדים ואלו מרגישים חברים של הליצן ומרשים לעצמם להתבדר ולהתשטות איתו.

שמחה מובטחת

אחרי שהבנו כי המטרה שלנו ביום ההולדת היא לשמח את הילדים שלנו, הרי שבחירת ליצן הוא האטרקציה האולטימטיבית על מנת למלא את משבצת החלק האומנותי באירוע יום ההולדת. ליצנים מספקים תכנית בידורית, עשירה, צבעונית ומשמחת שאף ילד לא נשאר אדיש אליה. מצב רוחם של הילדים מתורמם בעת הופעתו של הליצן ומשתפים איתו פעולה לאורך כל יום ההולדת, כך שנדמה שמדובר בעסקה נפלאה עבור כולם: עבור הילדים מדובר בבידור נפלא, ועבורנו, ההורים, מדובר בשקט נפשי שכן אנחנו יודעים שישנה הפעלה אשר משמחת את כלל הילדים, וגם אנחנו סבורים ובטוחים שהילד שלנו יהיה שמח ומאושר ביום הולדתו.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך לשדרג יום הולדת ספורטיבי בקלות

איך לשדרג יום הולדת ספורטיבי בקלות

26/06/2016 14:12:22

טיפים, רעיונות וכל מה שצריך לדעת על איך משדרגים יום הולדת ספורטיבי מבלי לעבוד קשה מדיי..

22/12/2016 14:44:54

מחפשים בנרות אחר תזונה נכונה לילד שלכם? קראו את המדריך השלם לתזונת חורף לילדים תוכלו גם אתם להפוך את העונה הגשומה לחוויה קולינרית מושלמת עבור הקטנים שלכם.
טעים ובריא בחורף!

טעים ובריא בחורף!

22/12/2016 14:56:56

הילד מנוזל? הילדה מתעטשת? הפתרון עשוי להיות תזונה נכונה לילד שלכם! קראו את המדריך השלם לתזונה נכונה לילדים בחורף ותוכלו גם אתם להפוך את העונה הגשומה לבריאה וכיפית עבור הקטנים שלכם.
יום הולדת קסום - קלאסיקה או טרנד חולף?

יום הולדת קסום - קלאסיקה או טרנד חולף?

19/03/2017 16:48:13

בין שלל הפעלות לימי הולדת הקיימות כיום בתחום, ישנן קלאסיקות שהפכו לשם נרדף לימי הולדת. החלטנו לבדוק אחת ולתמיד האם קוסם ליום הולדת נחשב לקלאסיקה בתחום או שמדובר בעוד טרנד חולף?
בלי עוגה, אין חגיגה – אטרקציה קולינארית ביומולדת!

בלי עוגה, אין חגיגה – אטרקציה קולינארית ביומולדת!

02/04/2017 13:01:59

יש נטייה לחשוב כי מאחר ומדובר בילדים, המזון בימי ההולדת הינו מינימאלי ומסתכם בפיתות מרוחות בחומוס. האמת היא שמדובר בדור חדש של ילדים אשר הציבו רף קולינארי לא פשוט שכל שנותר הוא לספק להם את מבוקשם על ידי הימצאותה של אטרקציה קולינארית ביומולדת.
יתרונות הגלישה לילדים, בואו לקבל מידע נוסף...

יתרונות הגלישה לילדים, בואו לקבל מידע נוסף...

07/05/2017 14:24:26

אטרקציה כייפית ומהנה בים... גלישה הינה פיתרון מדהים לילדים ובני נוער.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר