סדנת צחוק

בין אם אתם חוגגים ערב חברה, יום גיבוש או אולי אירוע משפחתי אנחנו ממליצים לכם על סדנת צחוק - חוויה שגורמת לשחרור הגוף, לשכחת לחצי היום יום, לשבירת השגרה ובעיקר לצחוק בלתי פוסק היישר מהסרעפת. אז אם עשינו לכם חשק, תרשו לנו גם לעזור לכם במציאת סדנת הצחוק המתאימה מבין עשרות סדנאות צחוק שאספנו עבורכם.

מגוון הצעות של סדנאות צחוק לבחירתכם

לאלילנד מסיבת צחקוקים

כל הארץ
מסיבת צחוקים מטריפה עם תחפושות מצחיקות, משחקים ותחרויות והכל באווירה הומוריסטית ומדליקה.

סדנת צחוק

בואו נתחיל עם חידה קטנה: איזו שפה היא בינלאומית שיכולה ליצור קשרים עם אנשים אחרים, אך איננה השפה האנגלית? התשובה לכך היא ? צחוק! הצחוק ידוע כפעילות ייחודית היוצרת קירבה ואינטראקציה עם אנשים אחרים, ובמיוחד כאלו שאיננו מכירים.
לא רק שהצחוק מסייע לגשר ולקרב בין אנשים, אלא הוא בריא במיוחד לגוף. בעזרת הצחוק אנשים יכולים לשחרר מגוון מחשבות שליליות שמטרידות אותם בחיי היומיום כמו מתחים, לחצים, חרדות ועוד וכך להתמקד בתכונות הצחוק החיוביות ומחזקות.

מהי סדנת צחוק
סדנת צחוק היא פעילות מגבשת וחווייתית במיוחד המומלצת לקבוצה של אנשים. מטרתה העיקרית של סדנה זו היא לצחוק בקול גדול וללא שליטה, תוך למידה והבנה של דרכי הצחוק הנכונים שיעניקו תחושה מיוחדת ומשחררת הרבה יותר לגוף ולנפש.
בשונה ממופעי סטנד אפ בהם נשים צופים במופע צחוק באופן פסיבי, סדנאות צחוק מערבות את כל המשתתפים בסדנה באופן מעשי ? כך שגורם הצחוק העיקרי במהלך הסדנה הוא לא סטנדאפיסט או איש מצחיק אחר, אלא כל האנשים המשתתפים בסדנה. מכיוון שצחוק הוא דבר מדבק, כאשר אשם אחד יתחיל באופן ספונטני לצחוק בסדנה, כל שאר המשתתפים יצטרפו אליו בצחוק גדול וחווייתי במיוחד.

סדנאות צחוק לכל אירוע ומסיבה
אם אתם נמצאים בעיצומן של הכנות לקראת אירוע או מסיבה מיוחדת עבורכם או אדם אחר אהוב, מומלץ מאוד לשלב באירוע גם סדנת צחוק מהנה שכל המשתתפים ישמחו לקחת בה חלק. סדנת צחוק מתאימה במיוחד לאירועים בהם משתתפים אנשים שאינם מכירים היכרות מוקדמת אחד את השני, כמו מסיבות רווקים ורווקות.
כך כבר בתחילת המסיבה כולם יוכלו להשתתף בסדנת הצחוק, להשתתף במגוון פעילויות ומשחקי אימפרוביזציה משעשעים ולהשתחרר מעט אחד כלפי השני, כך שהאווירה של המסיבה תהיה הרבה יותר מגובשת בין כולם.

מה הקשר בין אימפרוביזציה וצחוק
רוב סדנאות הצחוק יכללו גם מגוון משחקי אימפרוביזציה משעשעים. משחקים אלו הם משחקי אלתורים המומצאים במקום על ידי המשתתפים, כך שכל הסיטואציה והחוויה הופכת להיות לא מתוכננת וכך מצחיקה ומשעשעת הרבה יותר.
שילוב של משחקי אלתורים לא מתוכננים יחד עם סדנת הצחוק, יגרמו לכל המשתתפים לפרצי צחוק בלתי נשלטים ואווירה מלהיבה וכיפית במיוחד במהלך כל הערב.

סדנאות צחוק, סדנת צחוק, סדנת צחוק ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר