מקומות לימי הולדת

כשחוגגים יום הולדת תמיד חושבים איפה לקיים את החגיגה שלכם השנה, אולי בבית? בפארק? בגן? או במקום שנועד לכך - אולם ימי הולדת לילדים ממוזג, מעוצב ומתוכנן. ריכזנו לפניכם את המקומות לימי הולדת המובילים ולכם נשאר רק לבחור את המקום המושלם המתאים לכם ביותר ולשריין את התאריך של יום ההולדת.

מיקוד אזורים:

הצעות נוספות שיכולות להתאים

המופע של מורנו - חגיגת להטוטים

המופע של מורנו - חגיגת להטוטים
חגיגת להטוטים ממש כמו בקרקס עם ג'אגלינג, מופע אש, כדורים באוויר וכיף מקפיץ ומהנה.


16 המלצות

סטנדאפ וביטבוקס עם אמיר הורוביץ
כל הארץ

סטנדאפ וביטבוקס עם אמיר הורוביץ
סטנדאפ קורע לילדים שיהפוך את יום ההולדת לחוויה מצחיקה בטירוף


7 המלצות

סטנדאפ של יומולדת

סטנדאפ של יומולדת
סטנדאפ מפיל מהרגלים, הומור שנון והמון צחוק למסיבת יום הולדת מושלמת.


64 המלצות   |   החל מ: ₪700

מופע לילדים - מוריס 24/7 צחוק
מחיפה ועד אשדוד

מופע לילדים - מוריס 24/7 צחוק
מופע ייחודי ומרתק לילדים המשלב קסמים, צחוק, דמויות והמון הנאה


3 המלצות   |   החל מ: ₪555

קטגוריות קשורות:

מקום ליום הולדת

מקומות לימי הולדת, מקום ליום הולדת

איך בוחרים מקומות לימי הולדת?
יום הולדת יש רק פעם בשנה, וחגיגת יום ההולדת היא תמיד אירוע מרגש שנדמה כדבר חד פעמי. למרות ששנה אחר שנה חוזרת שוב חגיגת יום ההולדת בכל שנה הורים לילדים קטנים מבקשים ליצור חוויה ייחודית שבאופייה נראית כדבר חד פעמי. יום הולדת יכול להפוך להיות מיוחד ושונה עם פעילויות שונות, תכנים שונים וכמובן עם בחירת מקום ייחודי. בחירת מקום ליום הולדת משקפת לא רק העדפות טכניות שקשורות לכמות הילדים און מזג האוויר, אלא גם משקפת במידה רבה את האופי של הילד, הקונספט של יום ההולדת ואת עולם התוכן שיבוא לידי ביטוי במסיבה. מקומות ליום הולדת יכולים להיות שונים ומגוונים, החל מחלל ביתי או ציבורי, פתוח או סגור וכלה במקומות אקזוטיים ומיוחדים. יש מגוון גדול של מקומות לימי הולדת והשוני בניהם הוא בהתאמה לאופי המסיבה, הגילאים, המיקום ועוד. אז איך לבחור מקומות לימי הולדת שיתאימו בדיוק למסיבות שלכם ושל החברים?

מקום ליום הולדת - שיקולים פרקטיים
כאמור בחירת מקום ליום הולדת צריכה לקחת בחשבון כמה שיקולים פרקטיים כמו מספר הילדים, הנגישות למקום, עונה בשנה, ותקציב. חשוב לבחור מקום ליום הולדת שיוכל להיכל את מספר הילדים, ואם מדובר על ילדים קטנים, נדרש מקום ליום הולדת עם חלל ישיבה מתאים להורים. יש לשים לב למתקנים הקיימים במקום- שירותים במספר שמתאים למספר המשתתפים, כיסאות ושולחנות בכמות מספקת, לבחור מקום שבו יש תחזוקה הולמת של המקום במהלך האירוע כדי להבטיח שהשירותים יהיו נקיים, וכן חשוב לשים לב להיצע החנייה במקום, הנגישות מבחינת מספר המדרגות וכן הלאה.

מקומות לימי הולדת - אווירה וקונספט
מעבר לכל השיקולים הפרקטיים חשוב לקחת בחשבון גם את הקונספט של יום ההולדת. מקומות לימי הולדת יכולים ליצור אווירה שונה, כאשר בחירת החלל עשויה להשלים את האטרקציה, המופע או הפעילות שסביבה מתרכז יום ההולדת. ניתן למשל לבחור במקומות לימי הולדת שהם בעצם משחקייה גדולה עם מתנפחים בצורת טירות, שיהלמו את האופי של אירוע טירות ואבירים. ניתן לקיים אירוע בסגנון חפש את המטמון בתוך גן חיות שבו יש שטחים רחבי ידיים שבהם ניתן להוליך את הילדים ולעורר עניין רב או אף במקומות לימי הולדת אחרים, אך גדולים ומרווחים דיו. מקום ליום הולדת יכול להיות גם מקום פתוח בחיק הטבע, גינה או מרפסת רחבת ידיים. בישראל שבה מזג אוויר חם מריבת ימי השנה, מקומות לימי הולדת שהם פתוחים נחשבים אטרקטיביים למדי.

מקומות ליום הולדת בחיק הטבע- כן או לא?
אם למשל בחרנו לערוך יום הולדת בחיק הטבע חשוב לשים לב לאופי השטח- מישורי או תלול, האם יש במקום צל בכמות מספקת, האם יש במקום שירותים, האם המקום נוח להגעה והאם לכל ההיבטים הללו לתת מענה עם ציליה, כריות, פופים ואפילו שירותים ניידים. חשוב לבחון את העונה בשנה כאשר בוחנים מקומות לימי הולדת, כאשר אם מדובר על עונות מעבר יש לקחת בחשבון את הסיכון של יום גשום. בימי הקיץ הלוהטים יש גם כן להתכונן לאפשרות של שרב שיקשה על קיום המסיבה. בין אם תבחרו במשחקייה, באולינג, גן חיות, פארק ציבורי או שמורת טבע לקיים בהם את יום ההולדת, זכרו שבכל מקרה יום הולדת הוא תמיד מרגש וייחודי. ואם בא לכם לעשות אותו ייחודי עוד יותר אפשר לבחון מקומות לימי הולדת ולבחור את המקום שהכי מתאים לכם. זה אומנם לא חובה, אך זה ידוע - מקומות ליום הולדת עושים את החגיגה לחגיגה גדולה יותר. הכי חשוב, שיהיה במזל.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר