מצא את המטמון וקבל את הפרס הגדול!

המשחק מצא את המטמון הוא אטרקציית יום הולדת מדהימה שכדאי לכם מאד לנסות! כל הפרטים על הטרנד החדש ממש כאן בכתבה שלפניכם.

עדכון מהיר למי שלא מכיר את המשחק, מדובר במשחק משימות קבוצתי העוקב אחר מטמון מסתורי. מחלקים את החברים לשתי קבוצות, כל אחת מקבלת צבע ודגל משלה. יוצאים לדרך בעקבות כרטיסים מיוחדים ובהם חידות ומשימות. כל קבוצה פותרת את הכרטיס שלה ומקבלת את הרמז היכן מסתתר הכרטיס הבא. כך עוברות שתי הקבוצות מסלול מקסים, בטבע או באזור אורבני, בעקבות המטמון המסתתר בסופו.

המשחק מהווה פעילות יום הולדת לבנים ולבנות, שמחה, מאתגרת ומרגשת שכייף לשחק בכל גיל. לפניכם הוראות הכנה בסיסיות להכנת המשחק:

בוחרים נושא מרכזי למשחק 

אתם ילדי יום ההולדת ולכן אתם קובעים את הנושא, בחרו משהו שקרוב ללבכם, תחביב, ספר, סרט וכדומה. סביב הנושא המרכזי נרכיב את המשימות והחידות הבאות ואפילו את ההפתעות שבתיבת המטמון.

כותבים את המשימות והחידות

 זהו החלק האומנותי באמת הדורש מכם יצירתיות אמתית. בכל כרטיס הכינו חידה הכתובה למשל בכתב ראי, באותיות הפוכות, בגימטרייה וכדומה. המשימות יכולות להיות אתגריות, ספורטיביות והיתוליות, כולם משתתפים גם הבנים וגם הבנות אין מי שלא אוהב חידות! מצא את המטמון זאת המטרה האמיתית.

מפזרים אותם במסלול מיוחד

את כרטיסי החידה והמשימה אנו מפזרים בנקודות מסתור שונות לאורך המסלול. כדאי לבחור מסלול לא ארוך מדי וגם לא קצר מדי. חשבו את זמן ההליכה מנקודה לנקודה והוסיפו את הזמן המוערך בכל תחנה בה פותרים כרטיס נוסף. נסו שהמשחק כולו לא יעלה על שעתיים ולא יהיה קצר משעה.

המטמון!!!

תיבת המטמון של יום הולדת חייבת להיות אטרקטיבית, הכניסו בה מתנות שקשורות לנושא המרכזי שבחרתם. למשל, אם הנושא הוא ספורט למשל נחמד שבתיבת האוצר יחכו לחברים כדורים אישיים כמתנה. יש אין ספור אפשרויות להפתעות ימי הולדת, היו יצירתיים. בכל מקרה אל תשכחו שחלק מהמטמון יהיה שולחן עמוס כל טוב שיחכה לכם ולחברים בתום המסלול, אין ספק שתהיו מרוגשים, צמאים ורעבים מאד.

אם אין לכם רצון או יכולת להכין את המשחק לבד תוכלו להזמין מפעיל מקצועי. הפעלות יום הולדת מסוג זה תוכלו למצוא כאן באתר.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


גיבורי העל מצילים את הגלקסיה
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

גיבורי העל מצילים את הגלקסיה

לבנים ולבנות! גיבורים, כבאים ואבירים יוצאים למסע בגלקסיה, תחפושות, משימות , קסמים, ופרסים!

Xstations - חווית משחק מטריפה
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

Xstations - חווית משחק מטריפה

האטרקציה הכי מדליקה אצלכם באירוע. משחקיית פלסטיישן ניידת שמספקת לכם את המשחקים החדישים ביותר.

משחקים בעץ
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

משחקים בעץ

משחקי ענק עשויים מחומר הגלם האיכותי. לכל גיל ולכל מטרה בואו להנות ממשחקים בעץ.

1 המלצות

אסף ניסים - במופע נגן המחשבות
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

אסף ניסים - במופע נגן המחשבות

המוזיקה והמנטליזם נפגשים על הבמה ואתם מלאי תדהמה. מופע מבדר ומפתיע בשילוב הקהל

3 המלצות