מצא את המטמון וקבל את הפרס הגדול!

המשחק מצא את המטמון הוא אטרקציית יום הולדת מדהימה שכדאי לכם מאד לנסות! כל הפרטים על הטרנד החדש ממש כאן בכתבה שלפניכם.

עדכון מהיר למי שלא מכיר את המשחק, מדובר במשחק משימות קבוצתי העוקב אחר מטמון מסתורי. מחלקים את החברים לשתי קבוצות, כל אחת מקבלת צבע ודגל משלה. יוצאים לדרך בעקבות כרטיסים מיוחדים ובהם חידות ומשימות. כל קבוצה פותרת את הכרטיס שלה ומקבלת את הרמז היכן מסתתר הכרטיס הבא. כך עוברות שתי הקבוצות מסלול מקסים, בטבע או באזור אורבני, בעקבות המטמון המסתתר בסופו.

המשחק מהווה פעילות יום הולדת לבנים ולבנות, שמחה, מאתגרת ומרגשת שכייף לשחק בכל גיל. לפניכם הוראות הכנה בסיסיות להכנת המשחק:

בוחרים נושא מרכזי למשחק 

אתם ילדי יום ההולדת ולכן אתם קובעים את הנושא, בחרו משהו שקרוב ללבכם, תחביב, ספר, סרט וכדומה. סביב הנושא המרכזי נרכיב את המשימות והחידות הבאות ואפילו את ההפתעות שבתיבת המטמון.

כותבים את המשימות והחידות

 זהו החלק האומנותי באמת הדורש מכם יצירתיות אמתית. בכל כרטיס הכינו חידה הכתובה למשל בכתב ראי, באותיות הפוכות, בגימטרייה וכדומה. המשימות יכולות להיות אתגריות, ספורטיביות והיתוליות, כולם משתתפים גם הבנים וגם הבנות אין מי שלא אוהב חידות! מצא את המטמון זאת המטרה האמיתית.

מפזרים אותם במסלול מיוחד

את כרטיסי החידה והמשימה אנו מפזרים בנקודות מסתור שונות לאורך המסלול. כדאי לבחור מסלול לא ארוך מדי וגם לא קצר מדי. חשבו את זמן ההליכה מנקודה לנקודה והוסיפו את הזמן המוערך בכל תחנה בה פותרים כרטיס נוסף. נסו שהמשחק כולו לא יעלה על שעתיים ולא יהיה קצר משעה.

המטמון!!!

תיבת המטמון של יום הולדת חייבת להיות אטרקטיבית, הכניסו בה מתנות שקשורות לנושא המרכזי שבחרתם. למשל, אם הנושא הוא ספורט למשל נחמד שבתיבת האוצר יחכו לחברים כדורים אישיים כמתנה. יש אין ספור אפשרויות להפתעות ימי הולדת, היו יצירתיים. בכל מקרה אל תשכחו שחלק מהמטמון יהיה שולחן עמוס כל טוב שיחכה לכם ולחברים בתום המסלול, אין ספק שתהיו מרוגשים, צמאים ורעבים מאד.

אם אין לכם רצון או יכולת להכין את המשחק לבד תוכלו להזמין מפעיל מקצועי. הפעלות יום הולדת מסוג זה תוכלו למצוא כאן באתר.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

קרטינג, קארטינג, קארטינג לילדים, מרוצי קארטינג לילדים

לנהוג בכיף כבר בגיל 8? יש פתרון! מרוצי קארטינג לילדים

29/05/2017 16:36:52

נהיגה היא כמובן לא משחק ילדים, אבל מרוצי קארטינג כן. מדובר בהזדמנות מצוינת לילדים שכבר עברו את גיל הבימבה אבל עוד לא הגיעו לגיל שבו אפשר להוציא רישיון להרגיש כמו גדולים ולנהוג בכיף

בני מזל דגים,דגים,מזל דגים,יום הולדת למזל דגים

בני מזל דגים? איך כדאי לכם לחגוג יום הולדת...

24/02/2016 15:07:30

אם אתם בני מזל דגים, ומארגנים לכם הפתעה, בואו וגלו כמה האופי שלכם קשור לסגנון יום ההולדת.

יום הולדת אלטרנטיבי

יום הולדת אלטרנטיבי במיוחד

01/07/2015 17:26:06

כך תשרדו בהצלחה הפקת יום הולדת טבעי, עם טוויסט אורגני והמון הפתעות נוספות! כל הטיפים ממש כאן בכתבה שלפניכם!

תזונה נכונה לילדים, תזונה נכונה לילד

22/12/2016 14:44:54

מחפשים בנרות אחר תזונה נכונה לילד שלכם? קראו את המדריך השלם לתזונת חורף לילדים תוכלו גם אתם להפוך את העונה הגשומה לחוויה קולינרית מושלמת עבור הקטנים שלכם.

חדר בריחה, חדרי בריחה

איך הפך חדר בריחה לאטרקציית ימי הגיבוש של השנה?

16/07/2017 16:43:04

החיפוש אחר אטרקציות גיבוש הינו מאתגר במיוחד, ולא פעם נדרשות שעות רבות, ימים ולילות לגיבוש תכנית מיוחדת שתספק גם בידור וגם אטרקציה מגבשת בו זמנית עבור עובדים שלא בהכרח מגיעים מאותו הרקע , הגיל או הסטטוס. בדיוק כאן נכנסות לתמונה חדרי הבריחה...

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר