מסיבה לפעוטות

מסיבות לפעוטות

גם לקטנטנים מגיע ליהנות ממסיבות גדולות וכיפיות באמת. אחד המפתחות החשובים להצלחת מסיבה לפעוטות היא התאמת האירוע לגיל המשתתפים בו.

בגיל הרך ישנם הבדלים בין בני ובנות אותו גיל, וכך למשל לא כל מי שחוגג שנתיים נמצא באותו שלב התפתחותי מבחינות שונות, אבל באופן עקרוני אפשר לחלק מסיבות לפעוטות לשני סוגים עיקריים: ימי הולדת לגיל שנה-שנתיים או ימי הולדת לגיל 3-4.

מחפשים חגיגה לגיך הרך?  מסיבות גדולות לקטנטנים!

מסיבה גדולה בגיל שנה או שנתיים

ימי הולדת לגיל שנה-שנתיים הם לרוב חגיגות צנועות יחסית, עם מספר קטן יחסית של ילדים כך שעדיין לא הגיע הזמן לחפש מפעילים והפעלות.

אם מזג האוויר מתאים, כדאי למצוא גינה או פארק שיתרמו תפאורה מרעננת ומלבבת, ואם אתם רוצים בכל זאת לספק לילדים שיגיעו למסיבה דרך להוציא אנרגיות, מתנפחים הם פתרון מעולה (שימו לב – לפעמים נדרש אישור מהעירייה להצבת מתקנים מתנפחים במרחב הציבורי).

אם בכל זאת מדובר בכמות גדולה יחסית של ילדים ואתם מחפשים הפעלה, חשוב לחפש אנשי מקצוע עם ניסיון בהפעלות לגיל הרך במיוחד, ועוד כדאי לזכור שבגילאים האלה גירויים עזים מדי עלולים להיות מלחיצים. ליצנית רכה ומצחיקה או הפעלה מוזיקלית משמחת שמשלבת גם את ההורים יכולות להוות פתרון מושלם במיוחד למסיבות לפעוטות בגיל שנה-שנתיים.

מסיבה לפעוטות

מסיבות שמחות לגיל 3-4

בבואנו לארגן ימי הולדת לגילאי 3-4 חשוב לקחת בחשבון שהמצב במקרה זה שונה לעומת מצב בו אנו מארגנים מסיבה לפעוטות בגיל שנה-שנתיים. בגילאים האלה, כשהילדים כבר בגן, המסיבות גדולות יותר, ומאחר שהילדים גם דעתנים יותר ובעלי העדפות מדויקות (ומנומקות...) כדאי לשתף אותם בבחירה של נושא המסיבה ואופי האירוע.

מגוון האפשרויות גדול מאוד: מתנפחים, הפעלה ברוח דמויות דיסני אהובות או גיבורי על או לחילופין כדורגל/כדורסל, מופע של קוסם יכול גם הוא לספק אטרקציות רבות (כשכמובן חשוב להתאים את הקסמים לגיל הצעיר של המשתתפים), ישנן גם סדנאות אוכל שמיועדות לזאטוטים, ועוד.

עוד כדאי לזכור שבגיל הזה בחלק מהמקרים ההורים נשארים עם הילדים, וחשוב להיערך לכך גם מבחינת המקום וגם מבחינת הכיבוד. בכל מקרה רצוי שבמהלך ההפעלה ההורים ייפרדו מהילדים כדי שאלה יוכלו להתמסר לחוויה.

מסיבה היא כיף אדיר גם לקטנטנים – ובמיוחד אם מקפידים על כמה דגשים חשובים ועל התאמת האירוע לגיל החוגגים. מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

יום הולדת קסום - קלאסיקה או טרנד חולף?

יום הולדת קסום - קלאסיקה או טרנד חולף?

19/03/2017 16:48:13

בין שלל הפעלות לימי הולדת הקיימות כיום בתחום, ישנן קלאסיקות שהפכו לשם נרדף לימי הולדת. החלטנו לבדוק אחת ולתמיד האם קוסם ליום הולדת נחשב לקלאסיקה בתחום או שמדובר בעוד טרנד חולף?
עם ליצן כזה אף אחד אינו עצוב... עם תזמורת צועדת הסתכלו הנה בא מלך המסיבה.

עם ליצן כזה אף אחד אינו עצוב... עם תזמורת צועדת הסתכלו הנה בא מלך המסיבה.

26/03/2017 16:47:52

מארגנים יום הולדת? בטח הדבר הראשון שחשבתם עליו הוא ליצן, אז צדקתם! אבל לא כל ליצן...
בלי עוגה, אין חגיגה – אטרקציה קולינארית ביומולדת!

בלי עוגה, אין חגיגה – אטרקציה קולינארית ביומולדת!

02/04/2017 13:01:59

יש נטייה לחשוב כי מאחר ומדובר בילדים, המזון בימי ההולדת הינו מינימאלי ומסתכם בפיתות מרוחות בחומוס. האמת היא שמדובר בדור חדש של ילדים אשר הציבו רף קולינארי לא פשוט שכל שנותר הוא לספק להם את מבוקשם על ידי הימצאותה של אטרקציה קולינארית ביומולדת.
יתרונות הגלישה לילדים, בואו לקבל מידע נוסף...

יתרונות הגלישה לילדים, בואו לקבל מידע נוסף...

07/05/2017 14:24:26

אטרקציה כייפית ומהנה בים... גלישה הינה פיתרון מדהים לילדים ובני נוער.
חוגגים יום הולדת לילד מתבגר? 5 סימני יום הולדת שיגרמו לכם להבין שאהובכם כבר לא ילד

חוגגים יום הולדת לילד מתבגר? 5 סימני יום הולדת שיגרמו לכם להבין שאהובכם כבר לא ילד

14/05/2017 17:25:14

הקטנטנים האלה שרק אתמול הסתובבו עם חיתול בבית - הפכו לפקעות של עצבים, לק ציפורניים וג´ינסים קרועים . ריכזנו עבורכם 5 סימני יום הולדת מובהקים שיעזרו לכם להבחין ב"מפלצת הגדולה" הפוסעת אל תוך חייכם.
לנהוג בכיף כבר בגיל 8? יש פתרון! מרוצי קארטינג לילדים

לנהוג בכיף כבר בגיל 8? יש פתרון! מרוצי קארטינג לילדים

29/05/2017 16:36:52

נהיגה היא כמובן לא משחק ילדים, אבל מרוצי קארטינג כן. מדובר בהזדמנות מצוינת לילדים שכבר עברו את גיל הבימבה אבל עוד לא הגיעו לגיל שבו אפשר להוציא רישיון להרגיש כמו גדולים ולנהוג בכיף
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר