מסיבות לפעוטות

גם לקטנטנים מגיע ליהנות ממסיבות גדולות וכיפיות באמת. אחד המפתחות החשובים להצלחת מסיבה לפעוטות היא התאמת האירוע לגיל המשתתפים בו.

בגיל הרך ישנם הבדלים בין בני ובנות אותו גיל, וכך למשל לא כל מי שחוגג שנתיים נמצא באותו שלב התפתחותי מבחינות שונות, אבל באופן עקרוני אפשר לחלק מסיבות לפעוטות לשני סוגים עיקריים: ימי הולדת לגיל שנה-שנתיים או ימי הולדת לגיל 3-4.

מחפשים חגיגה לגיך הרך?  מסיבות גדולות לקטנטנים!

מסיבה גדולה בגיל שנה או שנתיים

ימי הולדת לגיל שנה-שנתיים הם לרוב חגיגות צנועות יחסית, עם מספר קטן יחסית של ילדים כך שעדיין לא הגיע הזמן לחפש מפעילים והפעלות.

אם מזג האוויר מתאים, כדאי למצוא גינה או פארק שיתרמו תפאורה מרעננת ומלבבת, ואם אתם רוצים בכל זאת לספק לילדים שיגיעו למסיבה דרך להוציא אנרגיות, מתנפחים הם פתרון מעולה (שימו לב – לפעמים נדרש אישור מהעירייה להצבת מתקנים מתנפחים במרחב הציבורי).

אם בכל זאת מדובר בכמות גדולה יחסית של ילדים ואתם מחפשים הפעלה, חשוב לחפש אנשי מקצוע עם ניסיון בהפעלות לגיל הרך במיוחד, ועוד כדאי לזכור שבגילאים האלה גירויים עזים מדי עלולים להיות מלחיצים. ליצנית רכה ומצחיקה או הפעלה מוזיקלית משמחת שמשלבת גם את ההורים יכולות להוות פתרון מושלם במיוחד למסיבות לפעוטות בגיל שנה-שנתיים.

מסיבות שמחות לגיל 3-4

בבואנו לארגן ימי הולדת לגילאי 3-4 חשוב לקחת בחשבון שהמצב במקרה זה שונה לעומת מצב בו אנו מארגנים מסיבה לפעוטות בגיל שנה-שנתיים. בגילאים האלה, כשהילדים כבר בגן, המסיבות גדולות יותר, ומאחר שהילדים גם דעתנים יותר ובעלי העדפות מדויקות (ומנומקות...) כדאי לשתף אותם בבחירה של נושא המסיבה ואופי האירוע.

מגוון האפשרויות גדול מאוד: מתנפחים, הפעלה ברוח דמויות דיסני אהובות או גיבורי על או לחילופין כדורגל/כדורסל, מופע של קוסם יכול גם הוא לספק אטרקציות רבות (כשכמובן חשוב להתאים את הקסמים לגיל הצעיר של המשתתפים), ישנן גם סדנאות אוכל שמיועדות לזאטוטים, ועוד.

עוד כדאי לזכור שבגיל הזה בחלק מהמקרים ההורים נשארים עם הילדים, וחשוב להיערך לכך גם מבחינת המקום וגם מבחינת הכיבוד. בכל מקרה רצוי שבמהלך ההפעלה ההורים ייפרדו מהילדים כדי שאלה יוכלו להתמסר לחוויה.

מסיבה היא כיף אדיר גם לקטנטנים – ובמיוחד אם מקפידים על כמה דגשים חשובים ועל התאמת האירוע לגיל החוגגים. מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

משחקים ואתגרים,יום הולדת עם משחקים ואתגרים,ימי הולדת עם משחקים ואתגרים,משחקים ואתגרים ליום הולדת

די לשעמום! יום הולדת מלא באתגרים אצלכם במסיבה

17/03/2016 11:25:26

רוצים יום הולדת שתרגש את הילדים ותמלא להם את החגיגה במשחקים ואתגרים? כנסו וגלו מה בתפריט.

משימות, חידות

מצא את המטמון, משחק יום הולדת נוצץ

24/08/2015 12:03:39

המשחק מצא את המטמון הוא אטרקציית יום הולדת מדהימה שכדאי לכם מאד לנסות! כל הפרטים על הטרנד החדש ממש כאן בכתבה שלפניכם.

המתנה האידיאלית, מתנה מקורית

מה קונים לחבר שיש לו הכל?

01/07/2015 17:32:14

הרבה יותר קשה למצוא מתנת יום הולדת לבנים מאשר לבנות. זו עובדה. רוצים רעיונות למתנה מיוחדת לחבר שיש לו הכל? המשיכו לקרוא.

אטרקציה קולינארית ביומולדת, דוכני כיבוד ליום הולדת

בלי עוגה, אין חגיגה – אטרקציה קולינארית ביומולדת!

02/04/2017 13:01:59

יש נטייה לחשוב כי מאחר ומדובר בילדים, המזון בימי ההולדת הינו מינימאלי ומסתכם בפיתות מרוחות בחומוס. האמת היא שמדובר בדור חדש של ילדים אשר הציבו רף קולינארי לא פשוט שכל שנותר הוא לספק להם את מבוקשם על ידי הימצאותה של אטרקציה קולינארית ביומולדת.

סדנאות יצירה, פעילויות יצירה

אומנות היצירה לאחלה חגיגה

12/03/2017 12:52:18

מחפשים רעיונות איך לחגוג השנה? אם אתם יצירתיים, אוהבי אומנות, פיסול ועוד... בואו לקבל רעיונות שיעזור לכם.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר