מסיבות לפעוטות

גם לקטנטנים מגיע ליהנות ממסיבות גדולות וכיפיות באמת. אחד המפתחות החשובים להצלחת מסיבה לפעוטות היא התאמת האירוע לגיל המשתתפים בו.

בגיל הרך ישנם הבדלים בין בני ובנות אותו גיל, וכך למשל לא כל מי שחוגג שנתיים נמצא באותו שלב התפתחותי מבחינות שונות, אבל באופן עקרוני אפשר לחלק מסיבות לפעוטות לשני סוגים עיקריים: ימי הולדת לגיל שנה-שנתיים או ימי הולדת לגיל 3-4.

מחפשים חגיגה לגיך הרך?  מסיבות גדולות לקטנטנים!

מסיבה גדולה בגיל שנה או שנתיים

ימי הולדת לגיל שנה-שנתיים הם לרוב חגיגות צנועות יחסית, עם מספר קטן יחסית של ילדים כך שעדיין לא הגיע הזמן לחפש מפעילים והפעלות.

אם מזג האוויר מתאים, כדאי למצוא גינה או פארק שיתרמו תפאורה מרעננת ומלבבת, ואם אתם רוצים בכל זאת לספק לילדים שיגיעו למסיבה דרך להוציא אנרגיות, מתנפחים הם פתרון מעולה (שימו לב – לפעמים נדרש אישור מהעירייה להצבת מתקנים מתנפחים במרחב הציבורי).

אם בכל זאת מדובר בכמות גדולה יחסית של ילדים ואתם מחפשים הפעלה, חשוב לחפש אנשי מקצוע עם ניסיון בהפעלות לגיל הרך במיוחד, ועוד כדאי לזכור שבגילאים האלה גירויים עזים מדי עלולים להיות מלחיצים. ליצנית רכה ומצחיקה או הפעלה מוזיקלית משמחת שמשלבת גם את ההורים יכולות להוות פתרון מושלם במיוחד למסיבות לפעוטות בגיל שנה-שנתיים.

מסיבות שמחות לגיל 3-4

בבואנו לארגן ימי הולדת לגילאי 3-4 חשוב לקחת בחשבון שהמצב במקרה זה שונה לעומת מצב בו אנו מארגנים מסיבה לפעוטות בגיל שנה-שנתיים. בגילאים האלה, כשהילדים כבר בגן, המסיבות גדולות יותר, ומאחר שהילדים גם דעתנים יותר ובעלי העדפות מדויקות (ומנומקות...) כדאי לשתף אותם בבחירה של נושא המסיבה ואופי האירוע.

מגוון האפשרויות גדול מאוד: מתנפחים, הפעלה ברוח דמויות דיסני אהובות או גיבורי על או לחילופין כדורגל/כדורסל, מופע של קוסם יכול גם הוא לספק אטרקציות רבות (כשכמובן חשוב להתאים את הקסמים לגיל הצעיר של המשתתפים), ישנן גם סדנאות אוכל שמיועדות לזאטוטים, ועוד.

עוד כדאי לזכור שבגיל הזה בחלק מהמקרים ההורים נשארים עם הילדים, וחשוב להיערך לכך גם מבחינת המקום וגם מבחינת הכיבוד. בכל מקרה רצוי שבמהלך ההפעלה ההורים ייפרדו מהילדים כדי שאלה יוכלו להתמסר לחוויה.

מסיבה היא כיף אדיר גם לקטנטנים – ובמיוחד אם מקפידים על כמה דגשים חשובים ועל התאמת האירוע לגיל החוגגים. מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


פוגלדת הפעלות
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

פוגלדת הפעלות

מסבה מדליקה עם המון משחקים, משימות, סיפורים אהובים ועוד לבנים ולבנות

4 המלצות

הסטודיו של שירה
שרון, מרכז

הסטודיו של שירה

מסיבת יצירה קסומה במיוחד! פיות, חדי קרן, חיות יער קסומות והרבה אבקת פיות והפתעות.

20 המלצות

אקסטרים VR
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

אקסטרים VR

עולם שלם של מציאות מדומה עוצרת נשימה עם עשרות חוויות מטריפות אצלכם בחגיגה.

10 המלצות

לירון רומנו במופע סטנדאפ
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

לירון רומנו במופע סטנדאפ

את הצחוקים האלה אתם הולכים לא לשכוח עוד הרבה זמן. הופכת סטנדאפ מותאמת אישית עם לירון.

5 המלצות