מסיבה לפעוטות

מסיבות לפעוטות

גם לקטנטנים מגיע ליהנות ממסיבות גדולות וכיפיות באמת. אחד המפתחות החשובים להצלחת מסיבה לפעוטות היא התאמת האירוע לגיל המשתתפים בו.

בגיל הרך ישנם הבדלים בין בני ובנות אותו גיל, וכך למשל לא כל מי שחוגג שנתיים נמצא באותו שלב התפתחותי מבחינות שונות, אבל באופן עקרוני אפשר לחלק מסיבות לפעוטות לשני סוגים עיקריים: ימי הולדת לגיל שנה-שנתיים או ימי הולדת לגיל 3-4.

מחפשים חגיגה לגיך הרך?  מסיבות גדולות לקטנטנים!

מסיבה גדולה בגיל שנה או שנתיים

ימי הולדת לגיל שנה-שנתיים הם לרוב חגיגות צנועות יחסית, עם מספר קטן יחסית של ילדים כך שעדיין לא הגיע הזמן לחפש מפעילים והפעלות.

אם מזג האוויר מתאים, כדאי למצוא גינה או פארק שיתרמו תפאורה מרעננת ומלבבת, ואם אתם רוצים בכל זאת לספק לילדים שיגיעו למסיבה דרך להוציא אנרגיות, מתנפחים הם פתרון מעולה (שימו לב – לפעמים נדרש אישור מהעירייה להצבת מתקנים מתנפחים במרחב הציבורי).

אם בכל זאת מדובר בכמות גדולה יחסית של ילדים ואתם מחפשים הפעלה, חשוב לחפש אנשי מקצוע עם ניסיון בהפעלות לגיל הרך במיוחד, ועוד כדאי לזכור שבגילאים האלה גירויים עזים מדי עלולים להיות מלחיצים. ליצנית רכה ומצחיקה או הפעלה מוזיקלית משמחת שמשלבת גם את ההורים יכולות להוות פתרון מושלם במיוחד למסיבות לפעוטות בגיל שנה-שנתיים.

מסיבות שמחות לגיל 3-4

בבואנו לארגן ימי הולדת לגילאי 3-4 חשוב לקחת בחשבון שהמצב במקרה זה שונה לעומת מצב בו אנו מארגנים מסיבה לפעוטות בגיל שנה-שנתיים. בגילאים האלה, כשהילדים כבר בגן, המסיבות גדולות יותר, ומאחר שהילדים גם דעתנים יותר ובעלי העדפות מדויקות (ומנומקות...) כדאי לשתף אותם בבחירה של נושא המסיבה ואופי האירוע.

מגוון האפשרויות גדול מאוד: מתנפחים, הפעלה ברוח דמויות דיסני אהובות או גיבורי על או לחילופין כדורגל/כדורסל, מופע של קוסם יכול גם הוא לספק אטרקציות רבות (כשכמובן חשוב להתאים את הקסמים לגיל הצעיר של המשתתפים), ישנן גם סדנאות אוכל שמיועדות לזאטוטים, ועוד.

עוד כדאי לזכור שבגיל הזה בחלק מהמקרים ההורים נשארים עם הילדים, וחשוב להיערך לכך גם מבחינת המקום וגם מבחינת הכיבוד. בכל מקרה רצוי שבמהלך ההפעלה ההורים ייפרדו מהילדים כדי שאלה יוכלו להתמסר לחוויה.

מסיבה היא כיף אדיר גם לקטנטנים – ובמיוחד אם מקפידים על כמה דגשים חשובים ועל התאמת האירוע לגיל החוגגים. מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

סדנאות, סדנאות לילדים

סדנאות לילדים תוצרת בית ולמה חשוב למחזר בקבוקים?

24/07/2017 13:39:04

בשנת 2016, מוחזרו בישראל 660 מיליון בקבוקים ופחיות –נסו לדמיין את הכמות האדירה הזו לא ממוחזרת אלא מושלכת לאשפה, למרחב הציבורי או לים – והנה לכם כבר תשובה טובה לשאלה למה חשוב למחזר בקבוקים.

הפתעות מתוקות, קינוחים שתוכלו להביא אתכם ליום ההולדת

01/07/2015 17:18:31

רוצים להפתיע ובגדול? הכינו קינוח בעצמכם, צבעוני, שוקולדי ומלא אהבה והביאו אותו למסיבה כמתנה אישית ומתוקה ליום הולדת שמח.

מקום, מקומות

5 לוקיישנים מגניבים ליום הולדת בטבע

15/07/2015 09:41:47

רוצים לחגוג בטבע תחת כיפת השמיים? בחרנו עבורכם 5 מקומות בהם תוכלו ליהנות מיום הולדת מיוחד במינו. רוצים לדעת היכן? היכנסו לכאן!

קונים לבית הספר בלי לפשוט רגל

קונים לבית הספר בלי לפשוט רגל

13/08/2017 17:06:11

ספרי לימוד, תיק, קלמר וזו רק ההתחלה של רשימת הציוד שמציבה בפני ההורים את השאלה הלא פשוטה: איך קונים לבית הספר בלי לפשוט רגל?

יום הולדת, יום הולדת לילד, יום הולדת לילד מתבגר

חוגגים יום הולדת לילד מתבגר? 5 סימני יום הולדת שיגרמו לכם להבין שאהובכם כבר לא ילד

14/05/2017 17:25:14

הקטנטנים האלה שרק אתמול הסתובבו עם חיתול בבית - הפכו לפקעות של עצבים, לק ציפורניים וג´ינסים קרועים . ריכזנו עבורכם 5 סימני יום הולדת מובהקים שיעזרו לכם להבחין ב"מפלצת הגדולה" הפוסעת אל תוך חייכם.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר