יום הולדת נסיכות

יום ההולדת מתקרב ובא ואתם רוצים לחגוג בצורה מלכותית ומנצנצת כמו נסיכה או אביר? הפעלת יום הולדת נסיכות ואבירים עם תפאורה מלכותית בה ילד או ילדת היום הולדת הופכים למרכז העניינים נוצצים במיוחד ומרגישים כמו נסיכה או אביר. הזמינו עכשיו יום הולדת נסיכות עם סיפור קסום מהאגדות שילווה את היום הולדת האורחים ישארו מרותקים ויהנו מכל רגע.

מגוון הצעות של יום הולדת נסיכות ואבירים לבחירתכם

ספא בוטיק - מיני גירל

כל הארץ
עולם הדמיון הוא אינסופי וכאן תוכלו לחוות אותו עם הפעלה ייחודית ויוצאת דופן
6 המלצות

נסיכות יפניות

כל הארץ
יומולדת היישר מהמזרח הרחוק! תלבושות יפניות מסורתיות, מטריות וכל האווירה היפנית האדירה.
8 המלצות

יום הולדת נסיכות ואבירים

ימי הולדת נסיכות ואבירים - מה התרומה שלו להתפתחות הילדים?
למה להזמין הפעלת יום הולדת נסיכות? עולם האגדות מאז ומתמיד משך ילדים בכל הגילאים. גם בנים וגם בנות נהנים מסיפורי אגדות מהטעם הפשוט שהם מגרים את הדמיון, מאפשרים לה לעוף אל עולמות רחוקים ויוצרים עניין מתח. בעולם האגדות נעשה שימוש בדמויות ססגוניות עם אופי מוקצן, תווי פנים חזקים, תלבושות ססגוניות וסיפור שבו בדרך כלל מאד ברור מי הם הטובים ומי הם הרעים. עולם האגדות תופס חלק מאד מרכזי בגילאי הילדות וחשוב לטפח אותו ולתת לו ביטוי הולם. קריאת סיפורים, צפייה בסרטים שמפתחים את הדמיון וגם יום הולדת נסיכות ואבירים הם דרכים מצוינות לבטא את הדמיון של ילדים ולפתח אותו בקרב ילדים קטנים. יום הולדת נסיכות ואבירים מאפשר לבנים ולבנות גם יחד לבטא את עצמם תוך משחק משותף שבו הם חווים חוויה מגבשת ומהנה.

יום הולדת נסיכות ואבירים הוא תמיד מרגש
חגיגות יום ההולדת הן תמיד מאורע מרגש. הילדים הקטנים נרגשים מהמעמד, מתשומת הלב ומהיום שהוא כולו שלהם. ההורים מצדם נרגשים עבור הבן או הבת וכמובן נוכח המאורע החשוב של ציון הולדת הבן או הבת האהובים. מהסיבה הזו הורים רבים מבקשים ליצור חוויה ייחודית ומעניינת שבה ייקחו חלק כל המשתתפים ולא רק הילד עצמו, דבר שיכול להתקיים בצורה נהדרת בהפעלת יום הולדת נסיכות ואבירים. כאמור, חגיגה בסגנון יום הולדת נסיכות ואבירים למשל היא דרך מצוינת לעשות את זה מפני שהיא מאפשרת לכל הילדים לשחק יחד. מדובר על התנסות מגבשת שבה הילדים מהגן או בית הספר זוכים לחגוג יחד וליהנות ממשחק משותף, להכיר זה את זה באופן מעט שונה והכל מתורגם לחוויה מרגשת ומהנה.

יום הולדת נסיכות ואבירים כחוויה אישית של הילד
מעבר לאיכויות החברתיות של המשחק החברתי, גם החוויה האישית של כל ילד וילדה היא ייחודית. בהפעלת יום הולדת נסיכות תהנו מבחירת הדמות, התלבושת, הסיפור של כל האירוע וכל ההיבטים הללו שיהפכו את יום ההולדת לזירה מעניינת שבה הילד נהנה ממשחק שכולו דמיון. ילדים בגילאי גן ובית הספר כל כך נהנים ואוהבים להפעיל את הדמיון ואין כמו ימי הולדת נסיכות ואבירים כדי להעצים את האהבה הזו של הילדים. מדובר על משחק חופשי, פתוח שבמרכזו עומדים כמובן כלת או חתן האירוע עם מתנות צבעוניות, שירים והמון מצב רוח טוב. ימי הולדת נסיכות ואבירים מאפשרים גם לבנים וגם לבנות לבטא את עצמם בצורה החופשית ביותר.

הנאה בטוחה בחגיגת יום הולדת נסיכות
לעתים ההפרדה בין בנים ובנות היא דיכוטומית ובעטיה בנים מסרבים לשחק במשחקים שנתפסים כמתאימים לבנות ולהיפך. בחגיגת יום הולדת נסיכות ואבירים כזה שבו כולם משחקים עם כולם ניתן לבחור כל דמות שרוצים, מה שמגמיש מעט את הזהות המגדרית שמתפתחת בגיל הזה, דבר שתורם לכל אחד ואחת מהילדים באופן אישי. כל יום הולדת הוא משמח ומרגש. החוכמה היא להפוך את ההתרגשות לדבר מהנה וחווייתי עם משחקים, שירים, פעילות חינוכית וכמובן הרבה הומור. ביום הולדת כזה כל ההיבטים הללו באים לידי ביטוי וחוברים יחד לאירוע מוצלח ומיוחד.
השתכנעתם? הבנתם שזה בשבילכם? כל מה שצריך עכשיו זה למצוא מפעיל מתאים לחגיגת יום הולדת נסיכות ואבירים שהילד או הילדה שלכם לא יפסיקו לדבר עליה.

יום הולדת נסיכות, ימי הולדת נסיכות, יום הולדת נסיכות ואבירים

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר