יום הולדת בראש השנה

כדי לערוך את מסיבת יום ההולדת השווה ביותר בראש השנה, ריכזנו עבורכם מספר המלצות להפעלות מקוריות ומהנות שתוכלו לארגן עבור ילדכם.

ראש השנה העברי חל בתחילת חודש תשרי. בחודש הזה חלים עוד דברים נוספים ומרגשים כמו תחילת השנה החדשה במסגרות החינוך השונות, ועוד כמה חגים נוספים שמגיעים סמוך לחג של ראש השנה. עוד לא התאוששנו מהחופש הגדול שהיה בחודשיים האחרונים, וכבר הילדים יוצאים לחופש נוסף עם כל החגים הנוספים שיש בחג תשרי.

אם ילדכם חוגג יום הולדת בראש השנה, אתם וודאי יודעים שעליכם לארגן לו מסיבת יום הולדת מיוחדת ומהנה, במיוחד לאחר הימים הרבים של החופש שעברו. אתם צריכים למצוא הפעלה או אטרקציה שתהיה ביום הולדת, כך שתכניס כיף ועניין למסיבה וכל הילדים ישמחו לקחת בה חלק.

כדי לערוך את מסיבת יום ההולדת השווה ביותר, ריכזנו עבורכם מספר המלצות להפעלות מקוריות ומהנות שתוכלו לארגן עבור ילדכם:

הפעלת יום הולדת בסגנון הישרדות

תכניות הריאליטי הרבות שמשודרות ללא הפסקה בטלוויזיה גורמות לילדנו לחשוב לא פעם כיצד הם יתנהגו אם יהיו יום אחד חלק מתכנית ריאליטי, האם יצליחו במשימות הקבוצתיות והאישיות, האם הם אנשים תחרותיים, האם יסתדרו בקבוצה וידעו לשתף פעולה ועוד.

אם ילדכם מעריץ של תכניות ריאליטי מהסוג הזה, הגיע הזמן שהוא יפסיק לחשוב ולחלום כיצד זה יהיה אם הוא ישתתף בתכנית כזו – ופשוט ארגנו עבורו מסיבת יום הולדת בסגנון משחק הישרדות, ממש כמו בטלוויזיה! כל הילדים יחולקו לשתי קבוצות ויתחרו אחת בשנייה עם המון משחקים, הפעלות, חידות ובעיקר צחוק וכיף.

ניתן למצוא מגוון מפעילי יום הולדת שיוכלו לערוך עבורכם יום הולדת אתגרית ומהנה בסגנון הישרדות, יחד עם שלל אביזרים ותפאורה כמו בנדנות, שלטים, תפאורה ועוד ממש כמו במשחק האמתי.

יום הולדת בראש השנה

הפעלת יום הולדת בסגנון משחק הפורטנייט האהוב

אם גם ילדכם לא עוזב לשנייה את משחק הפורטנייט, וזה הדבר היחידי שהוא מוכן לדבר עליו בכל זמן נתון – הפתיעו אותו עם מסיבת יום הולדת מדליקה בסגנון משחק הפורטנייט האהוב עליו. במשחק זה הדמויות עוברות מגוון מכשולים, אתגרים ומשימות כדי להצליח לסיים את המשחק בהצלחה.

כדי לערוך את ההפעלה בדיוק כמו בסגנון המשחק האתגרי, הזמינו מפעיל יום הולדת שיוכל להגיע אליכם יחד עם כל האביזרים הנדרשים להפעלת יום ההולדת. יחד עם משחקי גיבוש, משימות, עמדות לחימה ועוד המון אביזרים מושקעים ואיכותיים ילדכם וכל החברים שלו ירגישו כאילו הם נמצאים במשחק האמתי.

יום הולדת חפש את המטמון

אם אתם מעוניינים לערוך מסיבת יום הולדת בסגנון חג ראש השנה, מומלץ לארגן את המסיבה בסגנון משחק חפש את המטמון. חלקו את כל הילדים המוזמנים למסיבה לקבוצות קטנות של 2-3 ילדים, וספרו להם שיש תיבת אוצר מוחבאת במקום מסתורי. המשימה של כולם היא למצוא את המטמון בעזרת משימות וחידות הקשורות לראש השנה.

כך כל קבוצה שתצליח לפתור חידה או לבצע משימה, יוכלו להתקדם צעד נוסף לכיוון תיבת האוצר המסתורית. תוכלו לסיים את המסיבה עם טקס עוגה מרגש וטעים בו כולם יברכו את ילד יום ההולדת, והוא יעבור בין כולם לחלק את העוגה.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


אסף ניסים - במופע נגן המחשבות
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

אסף ניסים - במופע נגן המחשבות

המוזיקה והמנטליזם נפגשים על הבמה ואתם מלאי תדהמה. מופע מבדר ומפתיע בשילוב הקהל

3 המלצות

חיים משמיים הליצן והקוסם
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

חיים משמיים הליצן והקוסם

15 המלצות

קנדי אבלסון - סטנדאפ
שרון, מרכז

קנדי אבלסון - סטנדאפ

קנדי מצויידת בהומור חד מגיעה לפתור את כל הבעיות של הישראלים בארץ עם מבטא אמריקאי לא מתפשר.

7 המלצות

פיגוזיאדה
כל הארץ

פיגוזיאדה

אולימפיאדה היתולית מצחיקה ומדליקה - הבנים והבנות נלחמים על המדליות.