יום הולדת בראש השנה

כדי לערוך את מסיבת יום ההולדת השווה ביותר בראש השנה, ריכזנו עבורכם מספר המלצות להפעלות מקוריות ומהנות שתוכלו לארגן עבור ילדכם.

ראש השנה העברי חל בתחילת חודש תשרי. בחודש הזה חלים עוד דברים נוספים ומרגשים כמו תחילת השנה החדשה במסגרות החינוך השונות, ועוד כמה חגים נוספים שמגיעים סמוך לחג של ראש השנה. עוד לא התאוששנו מהחופש הגדול שהיה בחודשיים האחרונים, וכבר הילדים יוצאים לחופש נוסף עם כל החגים הנוספים שיש בחג תשרי.

אם ילדכם חוגג יום הולדת בראש השנה, אתם וודאי יודעים שעליכם לארגן לו מסיבת יום הולדת מיוחדת ומהנה, במיוחד לאחר הימים הרבים של החופש שעברו. אתם צריכים למצוא הפעלה או אטרקציה שתהיה ביום הולדת, כך שתכניס כיף ועניין למסיבה וכל הילדים ישמחו לקחת בה חלק.

כדי לערוך את מסיבת יום ההולדת השווה ביותר, ריכזנו עבורכם מספר המלצות להפעלות מקוריות ומהנות שתוכלו לארגן עבור ילדכם:

הפעלת יום הולדת בסגנון הישרדות

תכניות הריאליטי הרבות שמשודרות ללא הפסקה בטלוויזיה גורמות לילדנו לחשוב לא פעם כיצד הם יתנהגו אם יהיו יום אחד חלק מתכנית ריאליטי, האם יצליחו במשימות הקבוצתיות והאישיות, האם הם אנשים תחרותיים, האם יסתדרו בקבוצה וידעו לשתף פעולה ועוד.

אם ילדכם מעריץ של תכניות ריאליטי מהסוג הזה, הגיע הזמן שהוא יפסיק לחשוב ולחלום כיצד זה יהיה אם הוא ישתתף בתכנית כזו – ופשוט ארגנו עבורו מסיבת יום הולדת בסגנון משחק הישרדות, ממש כמו בטלוויזיה! כל הילדים יחולקו לשתי קבוצות ויתחרו אחת בשנייה עם המון משחקים, הפעלות, חידות ובעיקר צחוק וכיף.

ניתן למצוא מגוון מפעילי יום הולדת שיוכלו לערוך עבורכם יום הולדת אתגרית ומהנה בסגנון הישרדות, יחד עם שלל אביזרים ותפאורה כמו בנדנות, שלטים, תפאורה ועוד ממש כמו במשחק האמתי.

יום הולדת בראש השנה

הפעלת יום הולדת בסגנון משחק הפורטנייט האהוב

אם גם ילדכם לא עוזב לשנייה את משחק הפורטנייט, וזה הדבר היחידי שהוא מוכן לדבר עליו בכל זמן נתון – הפתיעו אותו עם מסיבת יום הולדת מדליקה בסגנון משחק הפורטנייט האהוב עליו. במשחק זה הדמויות עוברות מגוון מכשולים, אתגרים ומשימות כדי להצליח לסיים את המשחק בהצלחה.

כדי לערוך את ההפעלה בדיוק כמו בסגנון המשחק האתגרי, הזמינו מפעיל יום הולדת שיוכל להגיע אליכם יחד עם כל האביזרים הנדרשים להפעלת יום ההולדת. יחד עם משחקי גיבוש, משימות, עמדות לחימה ועוד המון אביזרים מושקעים ואיכותיים ילדכם וכל החברים שלו ירגישו כאילו הם נמצאים במשחק האמתי.

יום הולדת חפש את המטמון

אם אתם מעוניינים לערוך מסיבת יום הולדת בסגנון חג ראש השנה, מומלץ לארגן את המסיבה בסגנון משחק חפש את המטמון. חלקו את כל הילדים המוזמנים למסיבה לקבוצות קטנות של 2-3 ילדים, וספרו להם שיש תיבת אוצר מוחבאת במקום מסתורי. המשימה של כולם היא למצוא את המטמון בעזרת משימות וחידות הקשורות לראש השנה.

כך כל קבוצה שתצליח לפתור חידה או לבצע משימה, יוכלו להתקדם צעד נוסף לכיוון תיבת האוצר המסתורית. תוכלו לסיים את המסיבה עם טקס עוגה מרגש וטעים בו כולם יברכו את ילד יום ההולדת, והוא יעבור בין כולם לחלק את העוגה.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

חדר בריחה, חדרי בריחה

איך הפך חדר בריחה לאטרקציית ימי הגיבוש של השנה?

16/07/2017 16:43:04

החיפוש אחר אטרקציות גיבוש הינו מאתגר במיוחד, ולא פעם נדרשות שעות רבות, ימים ולילות לגיבוש תכנית מיוחדת שתספק גם בידור וגם אטרקציה מגבשת בו זמנית עבור עובדים שלא בהכרח מגיעים מאותו הרקע , הגיל או הסטטוס. בדיוק כאן נכנסות לתמונה חדרי הבריחה...

חשיבות פרסום באינטרנט

חשיבות פרסום באינטרנט לנותני שירות בעולם האירועים

13/01/2020 14:52:57

רשת האינטרנט מציעה מגוון רחב של פלטפורמות פרסומיות. כל המידע לפניכם.

סדנאות, סדנאות לילדים

סדנאות לילדים תוצרת בית ולמה חשוב למחזר בקבוקים?

24/07/2017 13:39:04

בשנת 2016, מוחזרו בישראל 660 מיליון בקבוקים ופחיות –נסו לדמיין את הכמות האדירה הזו לא ממוחזרת אלא מושלכת לאשפה, למרחב הציבורי או לים – והנה לכם כבר תשובה טובה לשאלה למה חשוב למחזר בקבוקים.

יום הולדת בחורף,יום הולדת חורפית,יום הולדת של חורף

יום הולדת של חורף, רגע לפני שמגיע האביב!

21/02/2016 16:06:25

נולדתם בחורף? גם לכם מגיע לחגוג יום הולדת. בואו לגלות איך אפשר לחגוג יום הולדת משגעת באווירה חורפית וחמה, עם מגוון קונספטים מיוחדים.

חוגי גלישה, חוג גלישה

יתרונות הגלישה לילדים, בואו לקבל מידע נוסף...

07/05/2017 14:24:26

אטרקציה כייפית ומהנה בים... גלישה הינה פיתרון מדהים לילדים ובני נוער.

יום העצמאות

יום העצמאות - גם מסורת משמחת וגם חידושים כיפיים

24/02/2019 15:09:39

כל יום הולדת הוא חגיגה כיפית - וכשמדובר על יום הולדתה של המדינה, ובהתאם השמחה משותפת לכמה מיליוני בני אדם, החגיגה כפולה ומכופלת.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר