חוגגים יום הולדת לילד מתבגר? המדריך הזה בשבילכם!

הקטנטנים האלה שרק אתמול הסתובבו עם חיתול בבית - הפכו לפקעות של עצבים, לק ציפורניים וג´ינסים קרועים . ריכזנו עבורכם 5 סימני יום הולדת מובהקים שיעזרו לכם להבחין ב"מפלצת הגדולה" הפוסעת אל תוך חייכם.

לפני שהספקתם להגיד ג'ק רובינזון הקטנטנים האלה שהסתובבו עם חיתול בבית והתרפקו עליכם בנשיקות הפכו לפקעות של עצבים, לק ציפורניים, ג'ינסים קרועים וטרוניות מכאן ועד אילת. קוראים לזה גיל ההתבגרות ולא תמיד אנחנו מוכנים למצב החדש כמו שצריך. ריכזנו עבורכם 5 סימני יום הולדת מובהקים שיעזרו לכם להבחין ב"מפלצת הגדולה" הפוסעת אל תוך חייכם.

חוגגים יום הולדת לילד מתבגר? 5 סימני יום הולדת שיגרמו לכם להבין שאהובכם כבר לא ילד

פדיחה לחגוג בבית

אז כן, הבית החם והמקסים שלכם הוא כבר לא אטרקציה. בשנה הראשונה להתבגרות תבחינו שדווקא המקום שכה טרחתם לטפח הופך עבור הילדים למקום הכי "ליים", ולא, הם לא רוצים לחגוג בבית יותר, זה לא מספיק "קול", לכן הם יבקשו מועדון ילדים, חוף ים או הרפתקאות נוספות.

100 חברים זה לא כל כך הרבה..

חשבתם על יום הולדת סולידית עם החברים הקרובים? ובכן, מניין הקרובים מגיע לכמה עשרות, לעיתים למאה חבר'ה, כי היי, כל ישראל חברים בפייסבוק ואם יש חגיגה, ועוגה, למה שלא נקפוץ? לכן, כשמתכננים לחגוג יום הולדת לילד מתבגר הכינו את עצמכם תקציבית לכמות גדולה של חברים שאוהבים לאכול ולשתות בלי הכרה.

די ג'יי אין ליצן אאוט

ליצנים ליום הולדת? אולי הפעלה עם חיות? ומה עם הקוסם משנה שעברה שהוא או היא כל כך אהבו? סביר כי להצעות מעין אלו, תקבלו בתגובה מילדכם המתבגר גיחוך קל במקרה הטוב או צחוק מתגלגל במקרה הפחות טוב. ותרו מראש, למה? כי הם כבר גדולים. מה אוהבים החבר'ה המתבגרים שלכם עכשיו? די ג'יי כמובן, עם עמדה רצינית ממש כמו במועדונים הגדולים, מוסיקה בפול ווליום, ריקודים, אורות צבעוניים ובאופן כללי ים של רעש.

שופינג זה מאסט

אם חשבתם שיום הולדת לילד מתבגר תעלה לכם ביוקר עוד לא הגעתם כנראה לתקציב השופינג של היום הגדול. ואם בניתם על זה שהשנה תחסכו כי אטרקציות ליום הולדת זה לקטנטנים אז צר לנו לאכזב אבל אתם תתבדו מהר מאוד. למה? כי הם גדלו, וצריך להצטייד מכף רגל ועד ראש באביזרים, בגדים ופריטים נוספים שישלימו את ההופעה המרשימה, אותה כמובן יש להחליף לפחות עם אחת במהלך האירוע. מעיל עור זה תמיד אין, ג'ינס של מותג יוקרתי – חובה, אקססוריז ממיטב האתרים בלונדון, אי אפשר בלי זה. הכינו את האשראי.

אתם לא מוזמנים

הסימן האחרון שיבהיר לכם שמדובר ביום הולדת של מתבגר או מתבגרת הוא כמובן העובדה שאתם מודרים מן האירוע. כן, הבנתם נכון, אתם לא מוזמנים, החבר'ה שלכם גדלו והם רוצים להיות חופשיים מביקורת ועצמאיים לפיכך הם חוגגים בסגנון ילדים בלבד, הורים נשארים בבית, להרגיש זקנים ולחייך בהנאה מההתבגרות המופלאה של ילדיהם.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


עידן בן דוד סטנדאפ
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

עידן בן דוד סטנדאפ

עידן מגיע להפעיל את הקסם האישי שלו ואת הכישרון שלו להצחיק ויוצר עבורכם חוויה מדהימה.

5 המלצות

קנדי אבלסון - סטנדאפ
שרון, מרכז

קנדי אבלסון - סטנדאפ

קנדי מצויידת בהומור חד מגיעה לפתור את כל הבעיות של הישראלים בארץ עם מבטא אמריקאי לא מתפשר.

7 המלצות

זרובבלה המכשפה
כל הארץ

זרובבלה המכשפה

מסיבה שבה הכל יכול לקרות עם מכשפות וקוסמות שעושות את הבלתי ייאמן

6 המלצות

לירון רומנו במופע סטנדאפ
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

לירון רומנו במופע סטנדאפ

את הצחוקים האלה אתם הולכים לא לשכוח עוד הרבה זמן. הופכת סטנדאפ מותאמת אישית עם לירון.

5 המלצות