חדרי בריחה

החיפוש אחר אטרקציות גיבוש הינו מאתגר במיוחד, ולא פעם נדרשות שעות רבות, ימים ולילות לגיבוש תכנית מיוחדת שתספק גם בידור וגם אטרקציה מגבשת בו זמנית עבור עובדים שלא בהכרח מגיעים מאותו הרקע , הגיל או הסטטוס. בדיוק כאן נכנסות לתמונה חדרי הבריחה...

מדי שנה מחפשים וועדי העובדים או מארגני הגיבוש של צוותי העובדים בחברות הגדולות אטרקציות אליהן יוכלו להוציא קבוצות של עובדים במהלך שנת העבודה. ימי גיבוש או ערבי גיבוש כאלו אמורים להעניק לעובד את תחושת השייכות לקבוצה, לייצר בעזרת כלים ודינמיקות קבוצתיות שונות את תחושת ה"ביחד", הביתיות והשותפות גורל, עבור מי שמעביר מדי יום כ-8 שעות בממוצע יחד – העובדים במשרד, במפעל, בחדר המורים, בחברה או בחנות.

החיפוש כאמור אחר אטרקציות גיבוש שכאלו הינו מאתגר במיוחד, ולא פעם נדרשות שעות רבות, ימים ולילות לגיבוש תכנית מיוחדת שתספק גם בידור וגם אטרקציה מגבשת בו זמנית עבור עובדים שלא בהכרח מגיעים מאותו הרקע , הגיל או הסטטוס.

איך הפך חדר בריחה לאטרקציית ימי הגיבוש של השנה?

חדר בריחה מאתגר = גיבוש לעובדים

בדיוק למשבצת הזו נכנסים חדרי בריחה. מדוע? מפני שהם עונים על כל הפרמטרים הנדרשים מיום גיבוש מוצלח, הראשון הוא כמובן מתחם סגור עם כל הפסיליטיז (ציוד וכדומה) הדרוש לבילוי יום או בילוי ערב. פרמטר שני - אתר חוויתי, מענה אותו מספק חדר בריחה ללא כל צל של ספק. הפרמטר השלישי הוא הגיבוש, כי בסופו של דבר המטרה היא ליצור קשר חם ומאחד יותר בין העובדים, כאשר לעיתים מדובר בקבוצה המערבת בין עובדים וותיקים לחדשים. ובכן, גם בפרמטר זה חדרי בריחה הינם מושלמים, כי אין ספק שהם מעניקים זמן חיבור מיוחד עם מטרה אחת משותפת.

בוחרים חדר בהתאם לרוח הצוות

מאחר וצוותי עובדים מגיעים מרקע שונה ניתנת להם האפשרות לבחור בחדר במתחם חדרי הבריחה בהתאם לרוח הצוות ולאופי העבודה. למשל, חדרי אתגר ואקשן, חדרים מהסרטים או הספרים ועוד. במתחמים גדולים ניתן למצוא למעלה מעשרה חדרי בריחה, כך שביום גיבוש אחד תוכלו להזמין עשרות מהעובדים, לחלק אותם בין החדרים (לרוב בקבוצות של מקסימום 6 משתתפים) ולקיים יום גיבוש אחד למחלקה שלמה, או לסגור בתיאום מראש מספר ימי גיבוש לחברות גדולות, בכל יום שכזה תגיע קבוצה אחרת.

חדרי בריחה הם המקום המושלם, לגיבוש, הנאה ויצירת אינטראקציה טובה ומגבשת בין העובדים. כמובן שאפשר לארגן במקום גם דוכני מזון, אזורי הסבה ופינוקים נוספים ליום גיבוש מושלם. מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

יום העצמאות

יום העצמאות - גם מסורת משמחת וגם חידושים כיפיים

24/02/2019 15:09:39

כל יום הולדת הוא חגיגה כיפית - וכשמדובר על יום הולדתה של המדינה, ובהתאם השמחה משותפת לכמה מיליוני בני אדם, החגיגה כפולה ומכופלת.

יום הולדת בחורף,יום הולדת חורפית,יום הולדת של חורף

יום הולדת של חורף, רגע לפני שמגיע האביב!

21/02/2016 16:06:25

נולדתם בחורף? גם לכם מגיע לחגוג יום הולדת. בואו לגלות איך אפשר לחגוג יום הולדת משגעת באווירה חורפית וחמה, עם מגוון קונספטים מיוחדים.

יום הולדת, יום הולדת לילד, יום הולדת לילד מתבגר

חוגגים יום הולדת לילד מתבגר? 5 סימני יום הולדת שיגרמו לכם להבין שאהובכם כבר לא ילד

14/05/2017 17:25:14

הקטנטנים האלה שרק אתמול הסתובבו עם חיתול בבית - הפכו לפקעות של עצבים, לק ציפורניים וג´ינסים קרועים . ריכזנו עבורכם 5 סימני יום הולדת מובהקים שיעזרו לכם להבחין ב"מפלצת הגדולה" הפוסעת אל תוך חייכם.

חוגי גלישה, חוג גלישה

יתרונות הגלישה לילדים, בואו לקבל מידע נוסף...

07/05/2017 14:24:26

אטרקציה כייפית ומהנה בים... גלישה הינה פיתרון מדהים לילדים ובני נוער.

אטרקציה קולינארית ביומולדת, דוכני כיבוד ליום הולדת

בלי עוגה, אין חגיגה – אטרקציה קולינארית ביומולדת!

02/04/2017 13:01:59

יש נטייה לחשוב כי מאחר ומדובר בילדים, המזון בימי ההולדת הינו מינימאלי ומסתכם בפיתות מרוחות בחומוס. האמת היא שמדובר בדור חדש של ילדים אשר הציבו רף קולינארי לא פשוט שכל שנותר הוא לספק להם את מבוקשם על ידי הימצאותה של אטרקציה קולינארית ביומולדת.

לבחור ליצן, בחירת ליצן

עם ליצן כזה אף אחד אינו עצוב... עם תזמורת צועדת הסתכלו הנה בא מלך המסיבה.

26/03/2017 16:47:52

מארגנים יום הולדת? בטח הדבר הראשון שחשבתם עליו הוא ליצן, אז צדקתם! אבל לא כל ליצן...

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר