חדר בריחה

חדרי בריחה

החיפוש אחר אטרקציות גיבוש הינו מאתגר במיוחד, ולא פעם נדרשות שעות רבות, ימים ולילות לגיבוש תכנית מיוחדת שתספק גם בידור וגם אטרקציה מגבשת בו זמנית עבור עובדים שלא בהכרח מגיעים מאותו הרקע , הגיל או הסטטוס. בדיוק כאן נכנסות לתמונה חדרי הבריחה...

מדי שנה מחפשים וועדי העובדים או מארגני הגיבוש של צוותי העובדים בחברות הגדולות אטרקציות אליהן יוכלו להוציא קבוצות של עובדים במהלך שנת העבודה. ימי גיבוש או ערבי גיבוש כאלו אמורים להעניק לעובד את תחושת השייכות לקבוצה, לייצר בעזרת כלים ודינמיקות קבוצתיות שונות את תחושת ה"ביחד", הביתיות והשותפות גורל, עבור מי שמעביר מדי יום כ-8 שעות בממוצע יחד – העובדים במשרד, במפעל, בחדר המורים, בחברה או בחנות.

החיפוש כאמור אחר אטרקציות גיבוש שכאלו הינו מאתגר במיוחד, ולא פעם נדרשות שעות רבות, ימים ולילות לגיבוש תכנית מיוחדת שתספק גם בידור וגם אטרקציה מגבשת בו זמנית עבור עובדים שלא בהכרח מגיעים מאותו הרקע , הגיל או הסטטוס.

איך הפך חדר בריחה לאטרקציית ימי הגיבוש של השנה?

חדר בריחה מאתגר = גיבוש לעובדים

בדיוק למשבצת הזו נכנסים חדרי בריחה. מדוע? מפני שהם עונים על כל הפרמטרים הנדרשים מיום גיבוש מוצלח, הראשון הוא כמובן מתחם סגור עם כל הפסיליטיז (ציוד וכדומה) הדרוש לבילוי יום או בילוי ערב. פרמטר שני - אתר חוויתי, מענה אותו מספק חדר בריחה ללא כל צל של ספק. הפרמטר השלישי הוא הגיבוש, כי בסופו של דבר המטרה היא ליצור קשר חם ומאחד יותר בין העובדים, כאשר לעיתים מדובר בקבוצה המערבת בין עובדים וותיקים לחדשים. ובכן, גם בפרמטר זה חדרי בריחה הינם מושלמים, כי אין ספק שהם מעניקים זמן חיבור מיוחד עם מטרה אחת משותפת.

חדר בריחה

בוחרים חדר בהתאם לרוח הצוות

מאחר וצוותי עובדים מגיעים מרקע שונה ניתנת להם האפשרות לבחור בחדר במתחם חדרי הבריחה בהתאם לרוח הצוות ולאופי העבודה. למשל, חדרי אתגר ואקשן, חדרים מהסרטים או הספרים ועוד. במתחמים גדולים ניתן למצוא למעלה מעשרה חדרי בריחה, כך שביום גיבוש אחד תוכלו להזמין עשרות מהעובדים, לחלק אותם בין החדרים (לרוב בקבוצות של מקסימום 6 משתתפים) ולקיים יום גיבוש אחד למחלקה שלמה, או לסגור בתיאום מראש מספר ימי גיבוש לחברות גדולות, בכל יום שכזה תגיע קבוצה אחרת.

חדרי בריחה הם המקום המושלם, לגיבוש, הנאה ויצירת אינטראקציה טובה ומגבשת בין העובדים. כמובן שאפשר לארגן במקום גם דוכני מזון, אזורי הסבה ופינוקים נוספים ליום גיבוש מושלם. מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

חוגגים יום הולדת לילד מתבגר? 5 סימני יום הולדת שיגרמו לכם להבין שאהובכם כבר לא ילד

חוגגים יום הולדת לילד מתבגר? 5 סימני יום הולדת שיגרמו לכם להבין שאהובכם כבר לא ילד

14/05/2017 17:25:14

הקטנטנים האלה שרק אתמול הסתובבו עם חיתול בבית - הפכו לפקעות של עצבים, לק ציפורניים וג´ינסים קרועים . ריכזנו עבורכם 5 סימני יום הולדת מובהקים שיעזרו לכם להבחין ב"מפלצת הגדולה" הפוסעת אל תוך חייכם.
לנהוג בכיף כבר בגיל 8? יש פתרון! מרוצי קארטינג לילדים

לנהוג בכיף כבר בגיל 8? יש פתרון! מרוצי קארטינג לילדים

29/05/2017 16:36:52

נהיגה היא כמובן לא משחק ילדים, אבל מרוצי קארטינג כן. מדובר בהזדמנות מצוינת לילדים שכבר עברו את גיל הבימבה אבל עוד לא הגיעו לגיל שבו אפשר להוציא רישיון להרגיש כמו גדולים ולנהוג בכיף
מחפשים חגיגה לגיך הרך?  מסיבות גדולות לקטנטנים!

מחפשים חגיגה לגיך הרך? מסיבות גדולות לקטנטנים!

18/06/2017 15:38:05

גם לקטנטנים מגיע ליהנות ממסיבות גדולות וכיפיות באמת. אחד המפתחות החשובים להצלחת מסיבה לפעוטות היא התאמת האירוע לגיל המשתתפים בו.
סדנאות לילדים תוצרת בית ולמה חשוב למחזר בקבוקים?

סדנאות לילדים תוצרת בית ולמה חשוב למחזר בקבוקים?

24/07/2017 13:39:04

בשנת 2016, מוחזרו בישראל 660 מיליון בקבוקים ופחיות –נסו לדמיין את הכמות האדירה הזו לא ממוחזרת אלא מושלכת לאשפה, למרחב הציבורי או לים – והנה לכם כבר תשובה טובה לשאלה למה חשוב למחזר בקבוקים.
קונים לבית הספר בלי לפשוט רגל

קונים לבית הספר בלי לפשוט רגל

13/08/2017 17:06:11

ספרי לימוד, תיק, קלמר וזו רק ההתחלה של רשימת הציוד שמציבה בפני ההורים את השאלה הלא פשוטה: איך קונים לבית הספר בלי לפשוט רגל?
יום העצמאות - גם מסורת משמחת וגם חידושים כיפיים

יום העצמאות - גם מסורת משמחת וגם חידושים כיפיים

24/02/2019 15:09:39

כל יום הולדת הוא חגיגה כיפית - וכשמדובר על יום הולדתה של המדינה, ובהתאם השמחה משותפת לכמה מיליוני בני אדם, החגיגה כפולה ומכופלת.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר