חדרי בריחה

החיפוש אחר אטרקציות גיבוש הינו מאתגר במיוחד, ולא פעם נדרשות שעות רבות, ימים ולילות לגיבוש תכנית מיוחדת שתספק גם בידור וגם אטרקציה מגבשת בו זמנית עבור עובדים שלא בהכרח מגיעים מאותו הרקע , הגיל או הסטטוס. בדיוק כאן נכנסות לתמונה חדרי הבריחה...

מדי שנה מחפשים וועדי העובדים או מארגני הגיבוש של צוותי העובדים בחברות הגדולות אטרקציות אליהן יוכלו להוציא קבוצות של עובדים במהלך שנת העבודה. ימי גיבוש או ערבי גיבוש כאלו אמורים להעניק לעובד את תחושת השייכות לקבוצה, לייצר בעזרת כלים ודינמיקות קבוצתיות שונות את תחושת ה"ביחד", הביתיות והשותפות גורל, עבור מי שמעביר מדי יום כ-8 שעות בממוצע יחד – העובדים במשרד, במפעל, בחדר המורים, בחברה או בחנות.

החיפוש כאמור אחר אטרקציות גיבוש שכאלו הינו מאתגר במיוחד, ולא פעם נדרשות שעות רבות, ימים ולילות לגיבוש תכנית מיוחדת שתספק גם בידור וגם אטרקציה מגבשת בו זמנית עבור עובדים שלא בהכרח מגיעים מאותו הרקע , הגיל או הסטטוס.

איך הפך חדר בריחה לאטרקציית ימי הגיבוש של השנה?

חדר בריחה מאתגר = גיבוש לעובדים

בדיוק למשבצת הזו נכנסים חדרי בריחה. מדוע? מפני שהם עונים על כל הפרמטרים הנדרשים מיום גיבוש מוצלח, הראשון הוא כמובן מתחם סגור עם כל הפסיליטיז (ציוד וכדומה) הדרוש לבילוי יום או בילוי ערב. פרמטר שני - אתר חוויתי, מענה אותו מספק חדר בריחה ללא כל צל של ספק. הפרמטר השלישי הוא הגיבוש, כי בסופו של דבר המטרה היא ליצור קשר חם ומאחד יותר בין העובדים, כאשר לעיתים מדובר בקבוצה המערבת בין עובדים וותיקים לחדשים. ובכן, גם בפרמטר זה חדרי בריחה הינם מושלמים, כי אין ספק שהם מעניקים זמן חיבור מיוחד עם מטרה אחת משותפת.

בוחרים חדר בהתאם לרוח הצוות

מאחר וצוותי עובדים מגיעים מרקע שונה ניתנת להם האפשרות לבחור בחדר במתחם חדרי הבריחה בהתאם לרוח הצוות ולאופי העבודה. למשל, חדרי אתגר ואקשן, חדרים מהסרטים או הספרים ועוד. במתחמים גדולים ניתן למצוא למעלה מעשרה חדרי בריחה, כך שביום גיבוש אחד תוכלו להזמין עשרות מהעובדים, לחלק אותם בין החדרים (לרוב בקבוצות של מקסימום 6 משתתפים) ולקיים יום גיבוש אחד למחלקה שלמה, או לסגור בתיאום מראש מספר ימי גיבוש לחברות גדולות, בכל יום שכזה תגיע קבוצה אחרת.

חדרי בריחה הם המקום המושלם, לגיבוש, הנאה ויצירת אינטראקציה טובה ומגבשת בין העובדים. כמובן שאפשר לארגן במקום גם דוכני מזון, אזורי הסבה ופינוקים נוספים ליום גיבוש מושלם. מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


שגיב פרידמן במופע סטנדאפ
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

שגיב פרידמן במופע סטנדאפ

הופעת סטנדאפ איכותית ביותר המותאמת אישית על בעל/ת השמחה לחוויה בלתי נשכחת

4 המלצות

צוציק כוכב הילדים
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

צוציק כוכב הילדים

20 המלצות

מתן לקס בסטנדאפ תוסס ומצחיק
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

מתן לקס בסטנדאפ תוסס ומצחיק

אחרי שכבש את המסכים הגדולים מתן מעניק לכם ערב ייחודי ותוסס במיוחד עם סטנדאפ בגובה העיינים.

הסטודיו של שירה
שרון, מרכז

הסטודיו של שירה

מסיבת יצירה קסומה במיוחד! פיות, חדי קרן, חיות יער קסומות והרבה אבקת פיות והפתעות.

20 המלצות