בריתות מוצלחות להורים ולילדים

יש לכם ברית או בריתה והילדים משגעים אתכם? מצאנו לכם פתרון! הילדים יוכלו לשחק חופשי...

בריתות הפכו בשנים האחרונות להרבה יותר מעניינות עבור הילדים שמתלווים להוריהם. הן בגלל הפעלות שמבצעים עבורם במסגרת האירוע והן בשל אטרקציות הרבות שמוענקות להם שם.
 היה קשה בעבר להורים שנאלצו להביא עמם את הילדים לאירוע, ובמקום ליהנות ולהתרגש בשביל הזוג, נאלצו לעשות בייביסיטר ולשעשע את ילדיהם. 
העולם התחדש וגם אנחנו, ובאנו להראות למי מכם שעורכים בריתות, איך אפשר לעניין את הילדים ולדאוג שהאורחים באמת יהנו. 

הפעלות לבריתות מוצלחות שיגרמו גם לילדים וגם להורים ליהנות!

בשעה טובה!

ברית או בריתה הן סוג של ימי הולדת ולכן גם שם היינו מציעים לכם להביא הפעלות שיגרמו להרגשה של חגיגה אמיתית לפחות עבור הילדים המשועממים. 
בזמן שאתם מתעסקים בטקס הברית או הבריתה, הילדים יוכלו לשחק בנחת והמבוגרים יוכלו לשתות את הקוקטייל שלהם ללא הפרעה!

תוכנית אמנותית

אז עבור ימי הולדת יש מגוון רעיונות להפעלות ואטרקציות, רק צריך לבחור משהו שיתאים גם לברית או בריתה. 
ליצנים ליום הולדת למשל, נשמעת לנו כמו אחלה אטרקציה שמדליקה את הילדים שם בפינת האולם ומעניקה להם תחושה כיפית ומספקת להם מגוון משחקים ושעשועים שלהם דואג המפעיל שתבחרו.
  גם אטרקציות ליום הולדת מגוונות ושונות כמו מתקנים, מתנפחים ובלונים בצורות ובצבעים יכולים בהחלט להוסיף לחגיגה! הליצנים, המפעילים והמתקנים יעסיקו את ילדכם במשך כל המסיבה,
 יפנקו אותם במתנות ופרסים וישתפו את כולם כך שהם ישכחו שאתם בכלל קיימים...

סידרנו לכם נחת, ומה הילדים מקבלים?

הילדים נהנים ממש כמו במסיבת יום הולדת, וגם הפעוטות לא נשארים מאחור. הפעלות לגיל הרך ליום הולדת הן מושלמות גם עבור הפעלות לבריתות.
 ישנם מתקנים מיוחדים שמפעילים שונים מביאים כמו ג´ימבורי נייד לתינוקות, בטיחותי וצבעוני שיוכלו לשחק בו, והמפעילים המיוחדים דואגים גם למשחקים וגימיקים עבור הגיל הרך כך שגם הם מפסיקים לבכות, 
שוכחים לרגע מהבקבוק והמוצץ ומחייכים בלי הפסקה!  בנוסף, תוכלו לבקש מהמפעילים השונים שידאגו לילדים ויכינו סדנאות מעניינות ומעסיקות במיוחד עבור הילדים.
 ישנן סדנאות ליום הולדת רבות שמתאימות לכל סוג אירוע! כמו למשל סדנת בצק סוכר, או הכנת מתוקים, או שזירת תכשיטים, תפירה ומגוון סדנאות אחרות שתורמות להתפתחותם של ילדים,
 ובעיקר משלבות אותם יחד וגורמות להם להנאה רבה והרבה צחוק ואושר.

חשוב ביותר לדעת

באירועי ברית בדרך כלל נוכחות הילדים היא גדולה מאוד, בעיקר ביחס לאירועים אחרים. ולכן מהתעסוקה הזאת כולם מרוויחים. תמיד תוכלו לבקש מאנשים שימליצו לכם על מפעילים והפעלות שונות שהם הביאו לברית/ה שלהם. 
ההורים יוכלו ליהנות מארוחה טובה ושיחות רבות אם הילדים ייהנו וישחקו.  עוד יש לדעת לארגן נכון את הזמנים, ולדאוג שמהפעיל יגיע בעיקר לפני טקס הברית כך שעוד מלפני זה הילדים יהיו עסוקים ורגועים. 
ובמהלך המסיבה תמיד תוכלו להשתתף איתם בפעילויות ולראות ולוודא שהם רגועים ונהנים. ולכן זהו מצב שכולם מנצחים.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


חיים משמיים הליצן והקוסם
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

חיים משמיים הליצן והקוסם

15 המלצות

שגיב פרידמן במופע סטנדאפ
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

שגיב פרידמן במופע סטנדאפ

הופעת סטנדאפ איכותית ביותר המותאמת אישית על בעל/ת השמחה לחוויה בלתי נשכחת

4 המלצות

לאלילנד מסיבת צחקוקים
כל הארץ

לאלילנד מסיבת צחקוקים

מסיבת צחוקים מטריפה עם תחפושות מצחיקות, משחקים ותחרויות והכל באווירה הומוריסטית ומדליקה.

ספא חלום
צפון

ספא חלום

זה לא סתם חלום אלא המציאות של האירוע שלכם: ספא חלום פותח את הדלת ומגשים לכן משאלה.