יום הולדת הישרדות

"הישרדות" הפעלה מגניבה במיוחד בשביל ילדיכם, הפעלה ייחודית בה מחלקים את הילדים לשתי שבטים הנלחמים כדי להשיג את שרשרת החסינות. יום הולדת הישרדות היא יום הולדת מהנה ומיוחדת , מצחיקה שאף ילד לא ישכח, מי יזכה בשרשרת החסינות? מי יהיה השורד האחרון? אם ביום הולדת ייחודית חפצה נפשכם ,היום הולדת הזו במיוחד בשבילכם.

מגוון הצעות של הישרדות לבחירתכם

השורדים

צפון, מרכז, דרום
הפעלת יום הולדת שמבוססת על תכנית הטלוויזיה הפופולארית הישרדות. בואו לחוות יום הולדת מרתק.
1 המלצות

הישרדות

הצטרפו עם ילדכם לחגיגת יום הולדת מטריפה ובלתי נשכחת מלאה חוויות – יום הולדת הישרדות!

לשרוד את ההכנות בקלות

לארגן יום הולדת עם נושא כמו הישרדות יכול להיות סיפור די פשוט בניגוד למה שרוב ההורים חושבים. בניגוד ליום הולדת בלי נושא מיוחד בה מזמינים רק ליצן או קוסם, יום הולדת הישרדות היא דווקא פתרון מצוין להפעלה מרתקת לילדכם, בה הוא יכול להרגיש כוכב וליהנות יחד עם כל חבריו.
תוכלו להזמין מפעיל מקצועי המתמחה בסגנון יום הולדת כזה שיעשה עבורכם את כל העבודה הקשה וביננו, יעשה אותה הרבה יותר טוב ממכם.

מפעילים ליום הולדת מושלמת

אז כן, אתם צריכים מפעיל. מפעילים רבים פזורים בכל רחבי הארץ, וישמחו להגיע אליכם הביתה או לכל מקום אחר בו החלטתם לערוך את החגיגה.
המפעילים המקצועיים והאיכותיים של הפורטל מציעים מסלולים שונים, המתאימים לכל הגילאים. כך שגם אם מדובר בילדים גדולים או קטנים המפעיל מתאים את יום ההולדת לגיל החוגגים.
כמו כן, יום הולדת הישרדות מתאימה גם לבנים וגם לבנות, כאשר המפעיל מתאים במיוחד את אופי ים ההולדת לקהל שלו, ואת התכנים במיוחד לפי אופי החגיגה.
פורטל "יום שמח" מציג בפניכם מבחר רחב של מפעילים לימי הולדת. הן המפעילים והן האמנים מבטיחים לכם את ההפעלה הכי איכותית ומקצועית שיש, כאשר כל הילדים משחקים ומשתתפים.

הישרדות עם כל הילדים

בהפעלת הישרדות תוכלו למצוא תפאורה מיוחדת ואקזוטית במיוחד, תלבושות מגניבות, אביזרים הקשורים במיוחד לתכנית הטלוויזיה המצליחה ומגוון של משימות, אתגרים ותחרויות בין השבטים.
כל הילדים משחקים יחד לצלילי מוזיקה מטריפה, רוקדים, מתחרים ביניהם ועושים חיים משוגעים. הפעלת הישרדות היא מותחת, מרתקת ומלאת תוכן. אין ילד או ילדה שיישארו אדישים להפעלה.
תוכלו להוסיף מתנפחים ואטרקציות שונות שישדרגו לכם את המשימות ויוסיפו צבע ועניין למסיבה. ארגנו נשנושים ומטעמים אקזוטיים ברוח נושא החגיגה, והצטרפו לילדים במציאת תיבת האוצר האבודה.

עולם של אפשרויות

לכל מפעיל יש את הפעילויות הייחודיות שלו, אך באופן כללי כולם מציעים לכם חוויה נהדרת וסוחפת במיוחד. למפעילים יש את כל הציוד הנדרש בכדי לגרום לילדים להרגיש באמת על אי של הישרדות אמיתי.
עם בנדנות, איפורי פנים ושלל גימיקים מטריפים אחרים, ילדכם יוכלו להרגיש במסע מאתגר ומהנה במיוחד.
הילדים יתחלקו לשבטים, יקבלו מתנות ופרסים, ילמדו מגוון תכנים מגניבים, ילמדו לתקשר ולשחק בעבודת צוות, ויצחקו וירקדו בלי סוף.
בסוף התחרות החוגג או החוגגת יוכרזו כשורד האחרון וכל הילדים יצאו בתחושה כיפית עם זיכרונות מתוקים.

מה ההורים עושים

כדאי שתחשבו על הזמנות מדליקות במידה והמפעיל לא מספק לכם, עם עיצוב מיוחד הקשור לנושא המסיבה של הישרדות.
בנוסף חשבו על תפאורה מיוחדת שתרצו להוסיף מלבד מה שהמפעיל מספק, כדי להגביר את תחושת החוויה.
הזמינו עוגה מטריפה בנושא יום הולדת הישרדות, מתוקה וטעימה במיוחד על מנת שגם טקס העוגה יוכל להיות חלק ממועצת השבט הנפלאה, וילדכם יוכל לבקש משאלה!
כיבוי הנרות יכול להחליף את הלפידים ולסגור את יום ההולדת בכיף ועם הרבה זיכרונות לילד מחגיגת יום ההולדת הכי שווה שהייתה לו אי פעם.

הישרדות, יום הולדת הישרדות

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר