מזל דגים וימי הולדת

יום הולדת של בני מזל דגים

אם אתם בני מזל דגים, ומארגנים לכם הפתעה, בואו וגלו כמה האופי שלכם קשור לסגנון יום ההולדת.

בני מזל דגים: 12 בפברואר – 19 במארס, שייכים לקבוצת המזלות המשתנים, בני יסוד המים, כוכב השולט – נפטון. אותנו מעניין איך בני מזל דגים היו רוצים באמת לחגוג יום הולדת, בואו נסיק מסקנות מהכתבה שלפנינו...

ילידי מזל דגים מבססים את חייהם על רגש: אהבה, שנאה, אושר, תסכול, אכזבה, הצלחה, כניעה, נתינה והרשימה עוד ארוכה. רגש הוא כידוע חסר היגיון ומחשבה אבל זה לא מפריע לדגים. להפך, זה מה שעוזר להם להיות כה יצירתיים, אומנותיים, אנושיים, פילוסופיים, בעלי אינטואיציה מפותחת, עומקים, רוחניים ואפילו מסתוריים. למרות שחוסר היגיון לא פעם מביא את הדגים למקום של הקרבה, ויתור על האגו, ביטול עצמי, הערכה עצמית נמוכה ופגיעות יתרה. זו הסיבה שהדגים כל חייהם חיים בקונפליקט רגשי הרווי ניגודים ופיצול הפנימי החבוי בנפשם. בדיוק בגלל זה אולי יתאים לילדים החוגגים יום הולדת לחפש הפעלות לימי הולדת שיגרמו להם לבטא את עצמם ולחזק את הביטחון העצמי שלהם. הפעלות לימי הולדת העוסקות ביצירה, תחרות, וביטוי עצמי יכולות לעשות היטב את העבודה.

בני מזל דגים? איך כדאי לכם לחגוג יום הולדת...

מזל דגים – פיצול הפנימי החבוי

הסמל של מזל דגים הוא שני דגים השוחים לכיוונים מנוגדים, תוך שהם מדגישים את השונות והניגודיות. כתוצאה מכך בני מזל דגים וגם בנות מזל דגים תמיד חשים על בשרם הרך את הפיצול האני הפנימי החבוי בנפשם. חלק אחד בתוכם נמשך לכיוון המציאות והרצון להתמודד אתה והחלק השני מושך אותם מטה, אל מעמקי האוקיינוס השקט והרגוע. אולי דווקא ימי הולדת בעלי ערך ונושא מסוים כמו יום הולדת גאליס, גיבורי על וכולי יכולים להתאים ולעניין אותם ולתת להם לשחק דמויות אחרות. יום הולדת גאליס היא יום הולדת נפלאה לאלו שרוצים לשחק דמויות אחרות, ולנסות ליהנות עם כל החברים מחגיגה מושלמת הלקוחה מתוך סדרת טלוויזיה נפלאה. בני מזל דגים חיים בקונפליקט תמידי הגורם להם להיות אנשים חסרי ביטחון, עם ערך עצמי נמוך, בתוך רחמים עצמיים, פסיביות והתמכרות מכל סוג (לעבודה, לשליטה, ליחסים כושלים ועוד...) לכן כדאי לעורר את ביטחונם בחגיגת יום הולדת למזל דגים שתתאים לקונספט מיוחד שהם אוהבים, גם אם לא מדובר בחגיגת יום הולדת גאליס. תוכלו להביא מפעילים ליום הולדת שיעשו תחרויות ועניין במסיבה, וכך הם יבטאו את עצמם היטב ויבלטו כמו שהם אוהבים. מפעילים ליום הולדת שכזו תמיד ישימו את החוגג/ת בני מזל דגים במרכז, ויגרמו להם להרגיש חשובים ומוערכים.

מזל דגים – הזדהות מוחלטת עם הסביבה

בן מזל דגים כמו גם בת מזל דגים נוטים לבטל את האגו שלהם ולהזדהות באופן מוחלט עם הסביבה. מצד אחד – זה בהחלט נפלא כי הם בדרך כלל לא מחזירים למי שפוגע בהם אלא מושיטים לו את הלחי השנייה. מכאן, רבים מהפציפיסטים נולדים במזל דגים. מצד שני, ההסתכלות שלהם על העולם דרך משקפיים ורודים עושה אותם אנשים חלשים, חסרי אופי וחסרי אנרגיה להתמודד עם המציאות הכואבת, לתת פייט ולהילחם על האידיאלים שלהם. הם מעדיפים לשקוע בתחושות חוסר אונים, רחמים עצמיים וייאוש עמוק. אבל בדיוק במקום העגום הזה מתעוררת יכולת מופלאה של הקרבה עצמית. ואם בקרבה עצמית עסקינן, דווקא סדנאות ליום הולדת יכולים לבטא יצירתיות והתעסקות עצמית נפלאה, בין אם זה יצירה של דברים בידיים, הפעלות אתגריות ודברים שונים שקשורים לסוג סדנאות ליום הולדת שמפתחות את האינדיבידואל של כל אחת ואחד.

מזל דגים – תחומים בחיים

בשל היכולת המופלאה להרגיש את מצוקת הזולת, לדעת מהו כאב והסבל, דגים הם המטפלים הסוציאליים הטובים ביותר שיש. יש בהם צורך עז לטפל, לסייע ולכוון, כמו גם לתעל את היצירתיות ואת הדמיון הרב שבהם לאופקים מועילים לחברה. התפקידים הכרוכים בהגשמת האידיאלים והחלומות – יהפכו אותם לאנשים מאושרים. הם זקוקים לתנאים ללא לחץ ועם הרבה פרטיות. תפקידים הקשורים לכספים ולניהול – אינם מתאימים עבורם. בפן הרומנטי, הדגים מתנהגים ברגישות מופלאה, הם רומנטיים להפליא, מסתוריים ואפילו חמקמקים. הם אינם ביקורתיים ולעיתים קרובות אוהבים להיות מאוהבים באהבה. ודווקא בגלל הרומנטיות הזו, כדאי לכם לארגן להם אטרקציות ליום הולדת שירגשו אותם, יראו להם שחושבים עליהם וישמחו אותם ממש. אטרקציות ליום הולדת הן חשובות במיוחד ובטח כאשר מדובר באדם רגיש שמתייחס לכל דבר אפילו לקישוטים שמאורגנים לו במסיבה, להפעלה שבחרתם ולכל מה שעשיתם בשבילו. זה מתגבר כמובן כשגודלים ,ואז לבת הזוג למשל, בהנחה שהיא מזל דגים, יהיה אכפת איך יפתיעו אותה ואילו אטרקציות ליום הולדת בוחרים עבורה.

לבני מזל דגים יש הרבה תכונות נפלאות ההופכות אותן לאנשים רגישים, יצירתיים, אמפטיים ומתמסרים. עם זאת, הם סובלים מחוסר ביטחון, מערך עצמי נמוך מביטול האגו שלהם לטובת הפרט והרעיון בו הם מאמינים.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

בלי עוגה, אין חגיגה – אטרקציה קולינארית ביומולדת!

בלי עוגה, אין חגיגה – אטרקציה קולינארית ביומולדת!

02/04/2017 13:01:59

יש נטייה לחשוב כי מאחר ומדובר בילדים, המזון בימי ההולדת הינו מינימאלי ומסתכם בפיתות מרוחות בחומוס. האמת היא שמדובר בדור חדש של ילדים אשר הציבו רף קולינארי לא פשוט שכל שנותר הוא לספק להם את מבוקשם על ידי הימצאותה של אטרקציה קולינארית ביומולדת.
יתרונות הגלישה לילדים, בואו לקבל מידע נוסף...

יתרונות הגלישה לילדים, בואו לקבל מידע נוסף...

07/05/2017 14:24:26

אטרקציה כייפית ומהנה בים... גלישה הינה פיתרון מדהים לילדים ובני נוער.
חוגגים יום הולדת לילד מתבגר? 5 סימני יום הולדת שיגרמו לכם להבין שאהובכם כבר לא ילד

חוגגים יום הולדת לילד מתבגר? 5 סימני יום הולדת שיגרמו לכם להבין שאהובכם כבר לא ילד

14/05/2017 17:25:14

הקטנטנים האלה שרק אתמול הסתובבו עם חיתול בבית - הפכו לפקעות של עצבים, לק ציפורניים וג´ינסים קרועים . ריכזנו עבורכם 5 סימני יום הולדת מובהקים שיעזרו לכם להבחין ב"מפלצת הגדולה" הפוסעת אל תוך חייכם.
לנהוג בכיף כבר בגיל 8? יש פתרון! מרוצי קארטינג לילדים

לנהוג בכיף כבר בגיל 8? יש פתרון! מרוצי קארטינג לילדים

29/05/2017 16:36:52

נהיגה היא כמובן לא משחק ילדים, אבל מרוצי קארטינג כן. מדובר בהזדמנות מצוינת לילדים שכבר עברו את גיל הבימבה אבל עוד לא הגיעו לגיל שבו אפשר להוציא רישיון להרגיש כמו גדולים ולנהוג בכיף
מחפשים חגיגה לגיך הרך?  מסיבות גדולות לקטנטנים!

מחפשים חגיגה לגיך הרך? מסיבות גדולות לקטנטנים!

18/06/2017 15:38:05

גם לקטנטנים מגיע ליהנות ממסיבות גדולות וכיפיות באמת. אחד המפתחות החשובים להצלחת מסיבה לפעוטות היא התאמת האירוע לגיל המשתתפים בו.
איך הפך חדר בריחה לאטרקציית ימי הגיבוש של השנה?

איך הפך חדר בריחה לאטרקציית ימי הגיבוש של השנה?

16/07/2017 16:43:04

החיפוש אחר אטרקציות גיבוש הינו מאתגר במיוחד, ולא פעם נדרשות שעות רבות, ימים ולילות לגיבוש תכנית מיוחדת שתספק גם בידור וגם אטרקציה מגבשת בו זמנית עבור עובדים שלא בהכרח מגיעים מאותו הרקע , הגיל או הסטטוס. בדיוק כאן נכנסות לתמונה חדרי הבריחה...
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר