איך לשדרג יום הולדת ספורטיב

איך משדרגים את יום ההולדת הספורטיבי בקלות

טיפים, רעיונות וכל מה שצריך לדעת על איך משדרגים יום הולדת ספורטיבי מבלי לעבוד קשה מדיי..

איך משדרגים את יום ההולדת הספורטיבי בקלות?

לא רחוקים הימים בהם ימי ההולדת היו חגיגות צנועות וקטנות. אם לא די בכך, הפקת יום ההולדת הייתה מונחת על כתפיהם של ההורים, מבלי שמשתפים את הילד החוגג. כיום, משתקפת מגמה אחרת לגמרי, בה הילדים יודעים בדיוק מה הם רוצים. ענף ימי ההולדת הולך ונוסק משנה לשנה, ולכם, ההורים, יש הזדמנות להגשים לילדכם את חלום יום ההולדת שהם תמיד רצו. קיימות מגוון הפעלות, אמנים והופעות שניתן לשלב ביום ההולדת, וכך להפוך את היום המיוחד של ילדכם, למיוחד אפילו עוד יותר. אחת מההפעלות המוצלחות ביותר, הנמצאות חביבות על ילדים רבים, היא יום הולדת כדורגל. איך תוכלו לשדרג את יום ההולדת הספורטיבי הזה בקלי קלות?

מזכרת מושקעת לכל הילדים

ביום ההולדת כבר לא רק מקבלים מתנות, אלא גם מעניקים. כיום נהוג, כי הילד החוגג מעניק במתנה שי צנוע ממנו אל הילדים שהגיעו לחגוג איתו. מאחר ומדובר ביום הולדת העוסק כולו בכדורגל, תוכלו להעניק לילדים המשתתפים בחגיגה מתנה בעלת זיקה לענף הספורט הפופולארי. מתנה שכזו יכולה להיות כדורגל, סט של מגנים, חולצה עם מספר ושם הילד, חוברת מדבקות של הקבוצה החביבה או שלל מרצ'נדייז הממותגים בכדורגל. כדורגל עבור הילדים הוא הרבה מעבר לענף ספורט, אלא מדובר על שחקני כדורגל רבים המהווים עבורם כמודל לחיקוי. ארזו להם מתנה יפה הממותגת בספורט האהוב עליהם והעניקו להם כמתנה.

אבא בתפקיד השופט

כאשר תחליטו לחגוג את יום ההולדת של ילדכם בפורמט של יום הולדת כדורגל, הרי שתוכלו להביא הפעלה כוללת שתדאג לנהל את יום ההולדת של ילדכם. כאשר תבחרו באופציה שכזו, הרי שלא מוטלת עליכם שום אחריות, ואל יום ההולדת יגיע צוות מקצועי שידאג להפעלה מתחילתה ועד סופה. יחד עם זאת, על מנת להכניס מימד בידורי ומשעשע גם לילד החוגג, וגם לחבריו, אפשר לשלב את האב במשחק המותח בין הקבוצות, כשופט המשחק. עבור הילדים מדובר על חוויה משעשעת, ועבור ילד יום ההולדת מדובר בגאווה גדולה, עצם העובדה שאבא שלו שופט במשחק. התפקיד שלכם כהורים חשוב מאד בחגיגת יום ההולדת של ילדכם, ולכן נסו להיות פעילים ולהראות לו נוכחות והתלהבות.

איך לשדרג יום הולדת ספורטיבי בקלות

עוגת יום הולדת בצורת כדורגל

אם ישנה מסורת שנוכחת כבר שנים רבות והיא כאן כדי להישאר, היא עוגת יום ההולדת. נדמה שאין אירוע המזוהה יותר עם עוגה, מאשר חגיגות יום ההולדת. הימים בהן עוגת יום ההולדת הייתה עוגת שוקולד עם סוכריות צבעוניות, נראים רחוקים מאד. כיום, הילדים מצפים לעוגות גרנדיוזיות ומושקעות, שלא היו מביישות אף שף-קונדיוטור. מאחר ומדובר על יום הולדת שהנושא שלו הוא כדורגל, הרי שמתבקש להכין עוגת יום הולדת בצורת כדורגל. מדובר על מלאכה פשוטה הודות לתבניות האפייה הייחודיות המוצעות כיום למכירה, כך שחלום עוגת הכדורגל של ילדכם בר מימוש.

 מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

ברית,יום הולדת,הפעלות,בריתה

הפעלות לבריתות מוצלחות שיגרמו גם לילדים וגם להורים ליהנות!

02/12/2015 14:09:21

יש לכם ברית או בריתה והילדים משגעים אתכם? מצאנו לכם פתרון! הילדים יוכלו לשחק חופשי...

בני מזל דגים,דגים,מזל דגים,יום הולדת למזל דגים

בני מזל דגים? איך כדאי לכם לחגוג יום הולדת...

24/02/2016 15:07:30

אם אתם בני מזל דגים, ומארגנים לכם הפתעה, בואו וגלו כמה האופי שלכם קשור לסגנון יום ההולדת.

הפתעות מתוקות, קינוחים שתוכלו להביא אתכם ליום ההולדת

01/07/2015 17:18:31

רוצים להפתיע ובגדול? הכינו קינוח בעצמכם, צבעוני, שוקולדי ומלא אהבה והביאו אותו למסיבה כמתנה אישית ומתוקה ליום הולדת שמח.

משחקים ואתגרים,יום הולדת עם משחקים ואתגרים,ימי הולדת עם משחקים ואתגרים,משחקים ואתגרים ליום הולדת

די לשעמום! יום הולדת מלא באתגרים אצלכם במסיבה

17/03/2016 11:25:26

רוצים יום הולדת שתרגש את הילדים ותמלא להם את החגיגה במשחקים ואתגרים? כנסו וגלו מה בתפריט.

קונים לבית הספר בלי לפשוט רגל

קונים לבית הספר בלי לפשוט רגל

13/08/2017 17:06:11

ספרי לימוד, תיק, קלמר וזו רק ההתחלה של רשימת הציוד שמציבה בפני ההורים את השאלה הלא פשוטה: איך קונים לבית הספר בלי לפשוט רגל?

יום הולדת בחורף,יום הולדת חורפית,יום הולדת של חורף

יום הולדת של חורף, רגע לפני שמגיע האביב!

21/02/2016 16:06:25

נולדתם בחורף? גם לכם מגיע לחגוג יום הולדת. בואו לגלות איך אפשר לחגוג יום הולדת משגעת באווירה חורפית וחמה, עם מגוון קונספטים מיוחדים.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר