איך משדרגים את יום ההולדת הספורטיבי בקלות

טיפים, רעיונות וכל מה שצריך לדעת על איך משדרגים יום הולדת ספורטיבי מבלי לעבוד קשה מדיי..

איך משדרגים את יום ההולדת הספורטיבי בקלות?

לא רחוקים הימים בהם ימי ההולדת היו חגיגות צנועות וקטנות. אם לא די בכך, הפקת יום ההולדת הייתה מונחת על כתפיהם של ההורים, מבלי שמשתפים את הילד החוגג. כיום, משתקפת מגמה אחרת לגמרי, בה הילדים יודעים בדיוק מה הם רוצים. ענף ימי ההולדת הולך ונוסק משנה לשנה, ולכם, ההורים, יש הזדמנות להגשים לילדכם את חלום יום ההולדת שהם תמיד רצו. קיימות מגוון הפעלות, אמנים והופעות שניתן לשלב ביום ההולדת, וכך להפוך את היום המיוחד של ילדכם, למיוחד אפילו עוד יותר. אחת מההפעלות המוצלחות ביותר, הנמצאות חביבות על ילדים רבים, היא יום הולדת כדורגל. איך תוכלו לשדרג את יום ההולדת הספורטיבי הזה בקלי קלות?

מזכרת מושקעת לכל הילדים

ביום ההולדת כבר לא רק מקבלים מתנות, אלא גם מעניקים. כיום נהוג, כי הילד החוגג מעניק במתנה שי צנוע ממנו אל הילדים שהגיעו לחגוג איתו. מאחר ומדובר ביום הולדת העוסק כולו בכדורגל, תוכלו להעניק לילדים המשתתפים בחגיגה מתנה בעלת זיקה לענף הספורט הפופולארי. מתנה שכזו יכולה להיות כדורגל, סט של מגנים, חולצה עם מספר ושם הילד, חוברת מדבקות של הקבוצה החביבה או שלל מרצ'נדייז הממותגים בכדורגל. כדורגל עבור הילדים הוא הרבה מעבר לענף ספורט, אלא מדובר על שחקני כדורגל רבים המהווים עבורם כמודל לחיקוי. ארזו להם מתנה יפה הממותגת בספורט האהוב עליהם והעניקו להם כמתנה.

אבא בתפקיד השופט

כאשר תחליטו לחגוג את יום ההולדת של ילדכם בפורמט של יום הולדת כדורגל, הרי שתוכלו להביא הפעלה כוללת שתדאג לנהל את יום ההולדת של ילדכם. כאשר תבחרו באופציה שכזו, הרי שלא מוטלת עליכם שום אחריות, ואל יום ההולדת יגיע צוות מקצועי שידאג להפעלה מתחילתה ועד סופה. יחד עם זאת, על מנת להכניס מימד בידורי ומשעשע גם לילד החוגג, וגם לחבריו, אפשר לשלב את האב במשחק המותח בין הקבוצות, כשופט המשחק. עבור הילדים מדובר על חוויה משעשעת, ועבור ילד יום ההולדת מדובר בגאווה גדולה, עצם העובדה שאבא שלו שופט במשחק. התפקיד שלכם כהורים חשוב מאד בחגיגת יום ההולדת של ילדכם, ולכן נסו להיות פעילים ולהראות לו נוכחות והתלהבות.

איך לשדרג יום הולדת ספורטיבי בקלות

עוגת יום הולדת בצורת כדורגל

אם ישנה מסורת שנוכחת כבר שנים רבות והיא כאן כדי להישאר, היא עוגת יום ההולדת. נדמה שאין אירוע המזוהה יותר עם עוגה, מאשר חגיגות יום ההולדת. הימים בהן עוגת יום ההולדת הייתה עוגת שוקולד עם סוכריות צבעוניות, נראים רחוקים מאד. כיום, הילדים מצפים לעוגות גרנדיוזיות ומושקעות, שלא היו מביישות אף שף-קונדיוטור. מאחר ומדובר על יום הולדת שהנושא שלו הוא כדורגל, הרי שמתבקש להכין עוגת יום הולדת בצורת כדורגל. מדובר על מלאכה פשוטה הודות לתבניות האפייה הייחודיות המוצעות כיום למכירה, כך שחלום עוגת הכדורגל של ילדכם בר מימוש.

 מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

חדר בריחה, חדרי בריחה

איך הפך חדר בריחה לאטרקציית ימי הגיבוש של השנה?

16/07/2017 16:43:04

החיפוש אחר אטרקציות גיבוש הינו מאתגר במיוחד, ולא פעם נדרשות שעות רבות, ימים ולילות לגיבוש תכנית מיוחדת שתספק גם בידור וגם אטרקציה מגבשת בו זמנית עבור עובדים שלא בהכרח מגיעים מאותו הרקע , הגיל או הסטטוס. בדיוק כאן נכנסות לתמונה חדרי הבריחה...

תזונה נכונה לילדים, תזונה נכונה לילד

טעים ובריא בחורף!

22/12/2016 14:56:56

הילד מנוזל? הילדה מתעטשת? הפתרון עשוי להיות תזונה נכונה לילד שלכם! קראו את המדריך השלם לתזונה נכונה לילדים בחורף ותוכלו גם אתם להפוך את העונה הגשומה לבריאה וכיפית עבור הקטנים שלכם.

חשיבות פרסום באינטרנט

חשיבות פרסום באינטרנט לנותני שירות בעולם האירועים

13/01/2020 14:52:57

רשת האינטרנט מציעה מגוון רחב של פלטפורמות פרסומיות. כל המידע לפניכם.

לבחור ליצן, בחירת ליצן

עם ליצן כזה אף אחד אינו עצוב... עם תזמורת צועדת הסתכלו הנה בא מלך המסיבה.

26/03/2017 16:47:52

מארגנים יום הולדת? בטח הדבר הראשון שחשבתם עליו הוא ליצן, אז צדקתם! אבל לא כל ליצן...

ברית,יום הולדת,הפעלות,בריתה

הפעלות לבריתות מוצלחות שיגרמו גם לילדים וגם להורים ליהנות!

02/12/2015 14:09:21

יש לכם ברית או בריתה והילדים משגעים אתכם? מצאנו לכם פתרון! הילדים יוכלו לשחק חופשי...

אטרקציה קולינארית ביומולדת, דוכני כיבוד ליום הולדת

בלי עוגה, אין חגיגה – אטרקציה קולינארית ביומולדת!

02/04/2017 13:01:59

יש נטייה לחשוב כי מאחר ומדובר בילדים, המזון בימי ההולדת הינו מינימאלי ומסתכם בפיתות מרוחות בחומוס. האמת היא שמדובר בדור חדש של ילדים אשר הציבו רף קולינארי לא פשוט שכל שנותר הוא לספק להם את מבוקשם על ידי הימצאותה של אטרקציה קולינארית ביומולדת.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר