בלי עוגה, אין חגיגה – אטרקציה קולינארית ביומולדת

יש נטייה לחשוב כי מאחר ומדובר בילדים, המזון בימי ההולדת הינו מינימאלי ומסתכם בפיתות מרוחות בחומוס. האמת היא שמדובר בדור חדש של ילדים אשר הציבו רף קולינארי לא פשוט שכל שנותר הוא לספק להם את מבוקשם על ידי הימצאותה של אטרקציה קולינארית ביומולדת.

אנחנו, ההורים, יודעים כמה זמן, אנרגיה ומחשבה מצריכה מאתנו התארגנות של חגיגת יום ההולדת. הילדים שלנו מגיעים אלינו עם רשימת דרישות תוך שהם מצפים שנמלא את כולן מא' ועד ת'. בעוד שהילדים שלנו נותרים נרגשים ומצפים, אנחנו לעתים מרגישים אבודים מאחר ואנחנו לא יודעים מאיפה להתחיל ומתי זה יגמר. אז אחרי שהורדנו מעצמנו את הנטל של להפעיל את כל החגיגה בעצמנו בכך שהחלטנו לשלב במסיבה ממגוןן אטרקציות ליום הולדת, כעת נותרה לנו בעיה לא פשוטה בכלל. אם בחגים קשה לנו לארח ולהאכיל את כלל המוזמנים, הרי שביום הולדת המטלה לא יותר קלה ועלינו להשביע את רצונם ובטנם של הילדים הדעתניים. הבשורה המשמחת שגם לסוגיית המזון יש פתרון: אטרקציה קולינארית ביומולדת.

בלי עוגה, אין חגיגה – אטרקציה קולינארית ביומולדת!

שקט נפשי

ביום ההולדת של ילדנו נרצה לחגוג איתם ולהתרגש איתם ביחד ביומם הגדול. מה שקורה ברוב המקרים הוא שההורים הם בתקן מפיקים ובמקום ליהנות מהאירוע ולחוות אותו עם הילד, הרי שעליהם לדאוג לקבלת הילדים, להשגיח עליהם, להוציא את צלחות הממתקים בזמן ולוודא שכולם שבעי רצון. ביום שכזה, בו חוגגים את הולדת היקר לנו מכל, חשוב להיות אתו ולהעניק לו את מלוא תשומת הלב. בעת שנוריד מעצמנו את הנטל של הכנת המזון ושאר הלוגיסטיקה הכרוכה בכך, הרי שברשותנו כעת האפשרות לחגוג חגיגה אמיתית עם ילדנו תוך ידיעה שיש מי שדואג לכל נושא ההסעדה באירוע, חוסך לנו כאב ראש לא מבוטל ומספק פתרון יעיל לניצול מירבי של הזמן במהלך האירוע: דוכני מזון ליום הולדת.

מגוון אינסופי

יש נטייה לחשוב כי מאחר ומדובר בילדים, המזון בימי ההולדת הינו מינימאלי ומסתכם בפיתות מרוחות בחומוס. האמת היא שמדובר בדור חדש של ילדים אשר הציבו רף קולינארי לא פשוט שכל שנותר הוא לספק להם את מבוקשם על ידי הימצאותה של אטרקציה קולינארית ביומולדת. כיום יש מגוון עצום ועשיר אשר מספק לילדים ביום ההולדת חוויה קולינארית יוצאת דופן כאשר כל דוכן מזון מציע אפשרות אחרת. דמיינו יום הולדת בה נהנים הילדים משלל דוכני כיבוד ליום הולדת אשר מציעים להם סלטים המתאימים לילדים, פיצות מהטאבון, נקניקיה בלחמנייה ואפילו פופקורן.

הנאה צרופה משלל טעמים

כל דוכן מזון מתמקצע בסגנון מסוים של מזון, כך שישנו יתרון אדיר בכך שלא ייווצרו תורים ארוכים לדוכנים השונים שכן כל ילד יוכל לגשת לדוכן אותו הוא הכי אוהב. החברות אשר מציעות את הדוכנים האלו מציעות שפע עשיר מכל סגנון כאשר תוכלו לבחור מספר דוכנים או אפילו דוכן מזון אחד ממגוון דוכני כיבוד ליום הולדת אותם מציעות החברות המתמחות בתחום - הכול על פי בחירתכם. לא נשכח את העוגה המסורתית ביום ההולדת שכאן היא יכולה להתחלף בדוכן מזון מתוק הכולל גלידה אמריקאית, פונדו ואף מפל שוקולד. עבור הילדים מדובר באטרקציה של ממש שתיזכר עבורם כיום הולדת יוצא דופן, ועבורכם מדובר בשקט נפשי הפוטר אתכם מסבב הקניות הארוך ומהתפעול השוטף של האירוע בזמן האמת.

מזל טוב! מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


יוסי טרבלוס סטנדאפ
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

יוסי טרבלוס סטנדאפ

אחד מאמני הסטנדאפ האהובים יורדים מהבמה לטובת האירוע שלכם. יוסי טרבלוס מגיע במטרה להצחיק.

6 המלצות

להקת שבלול - מופע רוק לאירועים
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

להקת שבלול - מופע רוק לאירועים

ימי הרוק האהובים של פעם עם היוצרים הכי מוכרים מתעורר לחיים אצלכם באירוע חד פעמי ונוסטלגי

1 המלצות

שגיא לוי - תכנים בידורים והנחייה
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

שגיא לוי - תכנים בידורים והנחייה

בהשראת התוכנית לא נפסיק לשיר שגיא לוי מעביר אתכם ערב מהנה וחוויתי במיוחד עשיר במוזיקה

9 המלצות

השף המתעופף
מרכז, דרום

השף המתעופף

ביום ההולדת הזה מעופפים אל המטבח לחווית בישול ואפייה מהסרטים, עם השף אבי.

13 המלצות